فهرست
اتفاق روز: هدیه 60هزاردلاری لبرون به رونالدینیو؛ (عکس)
اتفاق روز: هدیه 60هزاردلاری لبرون به رونالدینیو؛ (عکس)

اتفاق روز: هدیه 60هزاردلاری لبرون به رونالدینیو؛ (عکس)

 

آی اسپورت- فقط باید رونالدینیو باشید تا دوستی پیدا کنید که به شما یک ساعت 60هزاردلاری هدیه دهد. ستاره فوتبال برزیل عکس در توئیتر گذاشته که هدیه دوست داشتنی لبرون جیمز بهترین بازیکن بسکتبال دنیا را در آن به هوادارانش نشان داده است.

این هدیه یکی از چند عدد مدل خاص ادمادرپیگه ای است که خود لبرون برای این برند طراحی کرده است. رونالدینیو در توضیح این عکس نوشته:\" عاشق این هدیه هستم! یک ساعت خاص از طرف برادرم لبرون جیمز. ممنون دوست من!\" و زیر آن عکس ساعت طلای هجده عیار خود را پست کرده است.

اما با انتشار این عکس این سوال در رسانه های مختلف مطرح شده که لبرون و رونالدینیو از کی تا حالا با هم دوست هستند؟ دراینترنت فقط  می توان چند عکس رونالدینیو در کنار کوبی برایانت و مایکل جوردن پیدا کرد و هیچ عکسی از او در کنار لبرون جیمز به چشم نمی خورد . آیا آنها در شبکه های اجتماعی دوست یکدیگر هستند؟

بهرحال این احتمال که این اقدام رونالدینیو فقط جنبه بازاریابی داشته زیاد است. او حدود 12 میلیون فالوئر در توئیتر دارد و این صفحه می تواند جای بسیار خوبی برای تبلیغ محصولات پرزرق و برق باشد. به خصوص که او پیام خود را به سه زبان انگلیسی، پرتغالی و اسپانیایی نوشته است. البته از بین 12 میلیون فالوئرش افراد خیلی کمی می توانند یک ادمار پیگه برای خود بخرند ولی مهم این است که همه دنیا درحال حرف زدن در مورد عکس او هستند. شاید لبرون و رونالدینیو دوستهای واقعی نباشند ولی می توانند در مارکتینگ شرکای خوبی برای هم باشند...

     
آی اسپورت
2015-03-04 15:35:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر