فهرست
تراکتورسازی یک - الاهلی صفر: بازگشت به آسیا با اولین سه امتیاز
تراکتورسازی یک - الاهلی صفر: بازگشت به آسیا با اولین سه امتیاز

تراکتورسازی یک - الاهلی صفر: بازگشت به آسیا با اولین سه امتیاز

آی اسپورت-

بازی دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گروهD،ورزشگاه یادگار امام (ره)،تماشاگر:20 هزار نفر

داور:کو هیونگ ،کمک ها: بنگ جیئول و پارک سانگجون

تراکتورسازی:
حامد لک، محمد ایرانپوریان (21 عابدینی)، حبیب گردانی، خالد شفیعی، مهدی کیانی، سامان نریمان جهان (90 کامدار)، شاهین ثاقبی (80 بهزادی کریمی)، لوسیانو ادینیو، آندرانیک تیموریان، میرهانی هاشمی و فرشاد احمدزاده
سرمربی:تونی اولیویرا

الاهلی:
 حبیب الفردان، ولید عباس، اسماعیل الحمادی، احمد خلیل، عثمان السعیدی، کیونگ رزوون، عبدالعزیز حسین، حسین احمد المرزوقی، ماجد نصیر، عبدالعزیز سنکور و ماجد حسن
سرمربی: اولاریو


شرح گل:

دقیقه 40: فردین عابدینی با یک حرکت انفرادی دفاع الاهلی را به هم ریخت و با پاس در عرض فرشاد احمدزاده را با دروازه ی خالی مواجه کرد که این بازیکن گل اول را برای تراکتورسازی به ثمر رساند.


دقایق حساس:


دقیقه 18 - شوت محکم و ناگهانی بازیکنان الاهلی از کنار دروازه تراکتورسازی راهی بیرون از زمین شد.
دقیقه 25 - در حالیکه دروازه تیم الاهلی به دلیل خروج ماجد ناصر، خالی مانده بود، آندو تیموریان توپ را با فاصله از روی دروازه این تیم به بیرون زد.
دقیقه 26 - شوت سرکش گردانی از پشت محوطه جریمه موقعیت خطرناکی را برای این تیم به وجود آورد که توسط ناصر مهار شد.
دقیقه 28 - سانتر خطرناک سامان نریمان جهان روی سر خالد شفیعی فرود آمد و خالد می توانست خطرناک ظاهر شود که مدافع الاهلی با دستپاچگی توپ را دفع کرد .
دقیقه 31 - حرکت بازیکنان الاهلی در بین مدافعان تراکتور روی دروازه این تیم ایجاد موقعیت خطرناکی کرد که حامد لک توپ را به بیرون از زمین فرستاد.
دقیقه 33 - پرتاب اوت آندو، توپ را به احمدزاده رساند و توپ ارسالی او را خالد شفیعی از کنار دروازه الاهلی به بیرون زد.
دقیقه 43 - حرکت زیبای تراکتوری ها موقعیت مناسب دیگری را برای این تیم به وجود آورد که ضربه مهدی کیانی از کنار دروازه الاهلی به بیرون رفت.
دقیقه 58 - حمله سراسری بازیکنان الاهلی در بین مدافعان تراکتورسازی خطرناک ترین موقعیت این در ابن بازی را به وجود آورد که ایستادگی حامد لک و مهار خوب وی این فرصت طلایی را از تیم الاهلی گرفت.
دقیقه 65 - موقعیت بازیکنان تیم الاهلی از درون محوطه جریمه تراکتوری ها راهی به دروازه این تیم پیدا نکرد و از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 76 - بازیکنان تیم الاهلی از جناح چپ دروازه تیم تراکتورسازی به سوی دروازه این تیم آمدند و ضربه خطرناک بازیکنان این تیم را حامد لک مهار کرد.
دقیقه 77 - فشار زیاد تیم الاهلی برای گلزنی بازهم موقعیت دیگری را روی دروازه سرخپوشان تبریزی به وجود آورد که این توپ هم با خوش شانسی تراکتوری ها به بیرون از زمین رفت.
دقیقه 87 - ضربه زیبای سامان نریمان جهان از پشت محوطه جریمه تیم الاهلی از کنار دروازه این با فاصله کمی به بیرون رفت.
دقیقه 88 - سانتر خطرناک بازیکنان الاهلی روی دروازه تراکتورسازی، ایجاد موقعیت خطرناکی کرد و حامد لک با پروازی بلند توپ را مهار کرد.

     
آی اسپورت
2015-03-04 17:53:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر