فهرست

روزهای متفاوت ستاره‌های بارسلونا/ سوارس در قله ، نیمار در دامنه

آی‌اسپورت: سفر امشب بارسلونا به ال‌مادریگال در شرایطی صورت می گیرد که لوییس سوارس و نیمار این اواخر وضعیت کاملا متفاوتی داشتند. مهاجم اروگوئه‌ای در دو بازی آخر تیم برابر گرانادا و منچسترسیتی سه گل زده و به نظر می رسد آن غریزه گلزنی که در ابتدای حضورش در بارسا گم کرده بود، دوباره یافته.

اما مهاجم سابق لیورپول نمی تواند مطمئن باشد که در این دیدار در ترکیب اصلی قرار گیرد زیرا تا به حال دو کارت زرد در جام حذفی گرفته و اگر یک اخطار دیگر بگیرد حضور در فینال را اگر بارسلونا به آن صعود کند، از دست می دهد. برتری یک-3 کاتالان‌ها در بازی رفت باعث می شود انریکه بتواند سوارس را از ابتدا روی نیمکت بنشاند و تنها وقتی او را به بازی بیاورد که صعود تیمش به خطر بیفتد.

نیمار از سوی دیگر با بهترین فرم خود از زمان پیوستن به بارسلونا فاصله گرفته و جالب اینکه پنالتی از دست رفته او در بازی رفت با ویارئال نقطه عطف سقوط نیمار بود. بازیکن برزیلی از آن به بعد سایه‌ای از خودش بوده و آمار او به تدریج بدتر شده. به نظر می رسید ناکامی او در گل کردن ضربه از فاصله 12 یاردی و زدن میخ آخر به تابوت ویارئال روی ذهن او سنگینی کرده. بارسا اما امیدوار است او از این مانع روانی عبور کرده و با پایان دادن به این دوران افت به آنها کمک کند کار ناتمام خود را در ال‌مادریگال به پایان برسانند.

     
آی اسپورت
2015-03-04 17:16:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر