فهرست
جشن یک سالگی سیدجلال: غیر قابل نفوذ
جشن یک سالگی سیدجلال: غیر قابل نفوذ

جشن یک سالگی سیدجلال: غیر قابل نفوذ

آی اسپورت – از حدود یک دهه قبل و جام ملت‌های آسیای 2007 تا امروز، جلال حسینی یکی از مدافعان ثابت تیم ملی بوده و قلعه‌نویی، دایی، قطبی و کی‌روش اعتقاد ویژه‌ای به او داشتند. از زمان حضور کی‌روش در ایران، با توجه به سبک مورد علاقه او نقش سیدجلال در تیم ملی کلیدی‌تر شده و آمار و رکوردهایش هم بهتر می‌شوند. در بازی فردای ایران و کره جنوبی، سیدجلال می‌تواند صاحب یک رکورد خاص شود.

آخرین باری که تیم ملی ایران با حضور جلال حسینی گل خورد، به بازی دوستانه با ژاپن و اشتباه فاحش حقیقی برمی‌گردد. آن مسابقه، در تاریخ 21 مهر سال گذشته برگزار شد. بعد از این بازی، ایران فقط در دو بازی از حریفانش گل خورد. پیروزی 3-1 مقابل ترکمنستان که حسینی بخاطر مصدومیت در اردوی تیم ملی غایب بود و برد 3-1 در بازی دوستانه مقابل مقدونیه که کی‌روش ترجیح داد حسینی را روی نیمکت بگذارد و به مدافعان جدید بازی بدهد.

هر 8 بازی دیگر تیم ملی در این یک سال، با کلین شیت تمام شده‌اند. بجز دو بازی اول با گوام و هند که حسینی دوران مصدومیت را می‌گذراند، او در هر 6 بازی دیگر برای تیم ملی بازی کرد و نمایش موفقی هم داشت. در صورتی که ایران در بازی فردا با کره جنوبی گل نخورد، دوران گل نخوردن تیم ملی با جلال حسینی به یک سال می‌رسد. جشن یک سالگی برای مدافعی که دروازه‌بان‌های پشت سرش، بهترین روزهای عمرشان را پشت سر می‌گذارند.

 

 

 

 

کد خبر: 9406

۶    
آی اسپورت
2016-10-10 14:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر