فهرست
برانکو در کنفرانس: بهترین «بازیکنان» را داریم
برانکو در کنفرانس: بهترین «بازیکنان» را داریم

برانکو در کنفرانس: بهترین «بازیکنان» را داریم

آی‌اسپورت- سرمربی پرسپولیس در فاصله یک روز مانده به بازی با الاهلی عربستان ادعا کرد که از تفکرات همتای خود در تیم الاهلی عربستان شناخت دارد.   برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر الاهلی گفت: ما با یکی از بهترین تیم‌های عربستانی در کنار الهلال و النصر بازی داریم. برای این تیم احترام خاصی قائل هستیم. آنها تعداد زیادی از ملی‌پوشان خود را در اختیار دارند که پتانسیل بالای آنها را نشان می‌دهد. نتیجه را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم. قانون فوتبال می‌گوید این ورزش و مسابقه قابل پیش بینی نیست.

الاهلی عربستان: الاهلی در سطح خیلی خوبی فوتبال بازی می‌کند و پرسپولیس هم چنین است و انتظار یک فوتبال با کیفیت را داریم. آنها بازیکنان جدید و کادر فنی خوبی را در اختیار گرفته‌اند. ربروف، سرمربی الاهلی، در دیناموزاگرب و اروپا بازی می‌کرد. نسبت به تفکرات او شناخت داریم. او سعی می‌کند فوتبال هجومی دیناموکیف را به الاهلی بیاورد. رونالدو هم که در این تیم بازی می‌کند، قبل از این در پارتیزان بازی می‌کرد و نسبت به او شناخت دارم.

 آینده ربروف در عربستان با توجه به اینکه خودش در آن جا سرمربیگری کرده: ربروف از اوکراین که یک فوتبال در حال پیشرفت دارد، به عربستان رفته است. در مهمترین تیم اوکراین کار کرد و همانطور که گفتم به نظر می‌رسد می‌خواهد همان تفکرات هجومی را منتقل کند. آنها سعی می‌کنند روش بازی خود را تغییر دهند.

چرا پرسپولیس از تمام ظرفیت جذب بازیکنان خارجی استفاده نکرده‌اند؟ ما از روی خط دروازه که یکی از بهترین دروازه‌بان‌های سال‌های اخیر فوتبال ایران را در اختیار داریم تا نوک حمله که آقای گل و بهترین بازیکن دو فصل اخیر ایران در آنجا برای ما بازی می‌کند. تیمی داریم که در تمام پست‌ها از بازیکنان سطح اول و بالا استفاده می‌کند. بازیکنان ما یا ملی‌پوش هستند یا اینکه در این سطح قرار دارند. از این جهت مشکلی نداشتیم. با این وجود برای اطمینان خاطر بیشتر یک دروازه‌بان خارجی خیلی خوب و یک مهاجم خارجی خوب داریم. بشار رسن هم که به تازگی به ما پیوسته است.

۷ ۱  
آی اسپورت
2017-08-21 14:53:00
نظر دهید

۱ نظر
شهید گمنام
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
بنده خدا خواسته آبروداری کنه... نمیشد جلو عربها بگه کشوری با این سرمایه و ثرورت تمام ارکان ورزشش مثل کشورهای فقیر و گدا گشنه اداره میشه... تا آب تو دل برادران لبنانی و سوری و فلسطینی تکون نخوره...!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر