فهرست

باس دوست: آقای گلی بوندس‌لیگا تقریبا غیرممکن است

آی‌اسپورت: باس دوست مهاجم وولفسبورگ می گوید تقریبا غیرممکن است که بتواند این فصل آقای گل بوندس‌لیگا شود. این مهاجم هلندی با 13 گلی که در این فصل زده در رده سوم جدول گلزنان قرار گرفته پشت آرین روبن و الکساندر مایر که به ترتیب برای بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 17 و 16 گل زده اند.

با این وجود مهاجم روی فرم «گرگ‌ها» که در 6 بازی آخر تیمش در بوندس‌لیگا 11 گل زده، نگران است که قبل از تعطیلات زمستانی از رقبایش فاصله زیادی گرفته باشد. او به اشپورت بیلد گفت:«همه می خواهند جایزه اقای گل بوندس لیگا را ببرند اما این تقریبا غیرممکن است وقتی که شما در یک نیم فصل تنها دو گل می زنید. البته ممکن است در شش هفته همه چیز عوض شود. من در نخستین بازی بعد از تعطیلات زمستانی دو گل به بایرن مونیخ زدم و این اعتماد به نفسم را خیلی زیاد کرد. بعد از آن به خودم گفتم ادامه بده و تا به حال توانستم این فرم را حفظ کنم. این خیلی رضایت بخش است اما می خواهم نشان دهم من مهاجم اول وولفسبورگ هستم. پیش از این صحبت های زیادی درباره یک مهاجم جدید شده بود اما حالا دیگر این موضوع، دغدغه باشگاه نیست.»

تمام‌کنندگی مرگبار این مهاجم 25 ساله که سابقه بازی در هیرنوین را دارد، باعث شده جایگاه وولفسبورگ در رده دوم جدول بوندس‌لیگا تثبیت شود، این تیم هشت امتیاز از بایرن مونیخ صدرنشین عقب است و 10 امتیاز از تیم سوم جدول، بوروسیامونشن گلادباخ بیشتر دارد.

     
آی اسپورت
2015-03-04 17:37:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر