فهرست
طارمی: نمی دانم چرا نمی توانم گل بزنم!
طارمی: نمی دانم چرا نمی توانم گل بزنم!

طارمی: نمی دانم چرا نمی توانم گل بزنم!

آی اسپورت- مهدی طارمی مهاجم جنوبی پرسپولیس که در دیدار با بنیادکار موفق شد با گرفتن پنالتی تیمش را به 3 امتیاز حساس این بازی برساند، درباره این بازی گفت: 3 امتیاز شیرین و حساس برابر بنیادکار کسب کردیم و اکنون در صدرجدول احساس خوبی داریم. امیدواریم این روند رو به رشد در نتیجه گیری در بازی های آینده نیز ادامه داشته باشد.

وی درباره پنالتی ای که روی او در این بازی صورت گرفت گفت: در همه بازی ها تمام تلاش و تمرکزم را روی موفقیت پرسپولیس می‌ گذارم و خیلی خوشحالم در این بازی هم موفق شدم برای تیمم پنالتی بگیرم.

وی در ادامه با خنده گفت: پنالتی گرفتم اما نمی‌ دانم چرا نمی‌ توانم اولین گلم را برای پرسپولیس در این بازی ها بزنم. در آن صحنه وظیفه ام را انجام دادم و خیلی خوشحالم پنالتی محمد آقا (نوری) گل شد و به سه امتیاز رسیدیم ولی امیدوارم در بازی های آینده بتوانم ضمن انجام یک بازی خوب گل هم بزنم.

طارمی در ادامه گفت: نتیجه تساوی رقیبانمان در روزی که ما سه امتیاز را گرفتیم کاملا به نفع مان شد و انشاالله با 4 امتیاز دیگر به عنوان صدرنشین از گروهمان صعود خواهیم کرد.

طارمی در پایان درباره دیدار این هفته تیمش برابر تراکتور گفت: پرسپولیس در شرایط خوبی قرار دارد و باید از این فرصت استفاده کنیم و با توجه به جایگاهمان جای اشتباه نداریم و امیدوارم در تبریز هم دست پر از زمین خارج شویم.

     
آی اسپورت
2015-03-04 17:42:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر