فهرست

اتحاد خریداران برای کاهش قیمت تا 150 میلیارد؛ آبی‌ها هنوز مشتری ندارند

آی اسپورت- استقلال در مزایده، هنوز نتوانسته مشتری جذب کند و این در حالی است که پرسپولیسی ها حداقل 3 مشتری دست به نقد دارند.


شایعه شده یک نفر پشت پرده قرار دارد که به خریداران و کاندیداهای خرید این باشگاه دستور داده سمت مزایده نروند. دلیل این فرد نیز مشخص است؛ او به خریداران و دوستان نزدیکش گفته اگر باشگاه را در مرحله دوم هم نخرید، قیمت آن حداقل تا نصف، کاهش می یابد و پایه شروع قیمت ها از 290 میلیارد تومان در بدترین حالت به 200 میلیارد تومان و حتی شاید 150 میلیارد تومان برسد. آن وقت، قیمت منطقی تر شده و بهتر می توان در خصوص خرید باشگاه تصمیم گرفت.

همچنین شایعاتی شنیده می شود در مورد اینکه برند استقلال وقفی است و آبی ها در صورت شرکت در مزایده، تخلف قانونی انجام داده اند. این برند حدود 35 سال قبل به ارگانی «هبه» شده که آن ارگان هرگز مدیریتی در اتفاقات این باشگاه نداشت با این حال، همواره خود را مدیر برند می دانست.

به معنای دیگر حضور استقلال تا همین جای کار در مزایده نیز «فروش مال غیر» به حساب می آید و خریداران احتمالی باید بعد از برنده شدن در مزایده، در دادگاه یا دادسراهای ویژه ای پاسخگو باشند. همین شایعات، باعث شده هیچ کس به سراغ خرید باشگاه استقلال نرود. به خصوص که زمین تلو توسط دادستان تهران از لیست مزایده خارج شد و همچنین دفتر باشگاه نیز در اختیار فدراسیون قرار گرفت. این مسائل قطعا به نام و برند استقلال لطمه وارد می کند و با این شرایط می توان متصور بود در صورت عدم وجود خریدار در مرحله دوم مزایده، باشگاه آبی ها به مرحله سوم و با شرایط جدید برود. اما کشف فردی که نمی گذارد کسی باشگاه را بخرد هم در نوع خود هیجان انگیز است.

     
آی اسپورت
2015-03-04 19:48:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر