فهرست

بازگشت خامس اوایل آوریل/ او جایش را از دست داده؟

آی‌اسپورت: خامس رودریگس به احتمال زیاد به ال‌کلاسیکو نمی‌رسد. هافبک خلاق کلمبیایی رئال مادرید در جریان دیدار چهارم فوریه تیمش با سویا دچار شکستگی نازک‌نی شد و روز بعد تحت عمل جراحی قرار گرفت. تخمین زده شد که روند ریکاوری او دو ماه طول بکشد یعنی اواسط آوریل و این درست همان تاریخ یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا است. تا به حال او دیدار با شالکه در لیگ قهرمانان و پنج بازی تیمش در لالیگا را از دست داده.

رودریگس ریکاوری را به طریقی غیرعادی شروع کرد، او 48 ساعت بعد از عمل جراحی در جشن تولد کریستیانو رونالدو شرکت کرد اما بعد از آن مراسم پرجنجال تلاش کرده که به فرم ایده‌آل خود برگردد. باشگاه نمی خواهد برای استفاده از او عجله کند. کارلوس باکا مهاجم سویا و هم‌بازی او در تیم ملی کلمبیا در مراسمی در کاخ ریاست جمهوری کشورش گفت:«خامس خوب است، او روحیه بالایی دارد و هیچ عجله‌ای برای سرعت‌بخشیدن به روند ریکاوری‌اش ندارد. او می گوید التیام این نوع آسیب‌دیدگی‌ها زمان می برد و ممکن است سخت باشد چون شاید شما به اشتباه فکر کنید که سریعتر از موعد مقرر به ترکیب تیم بر می گردید، می خواهید یک هفته زودتر کار را شروع کنید، چهار هفته عقب می افتید.»

خامس هفته اول آوریل را برای بازگشت تعیین کرده اما جایگاه او به خطر افتاده زیرا کارلو آنچلوتی تونی کروس و لوکا مودریچ را به عنوان رهبر خط میانی انتخاب کرده و به ایسکو هم جایگاهی غیرقابل بحث مثل بیل، بنزما و رونالدو داده و گفته اگر او آماده باشد، بازی می کند.

     
آی اسپورت
2015-03-04 20:05:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر