فهرست
گزارش: بوئاتنگ کجاست؟ 13 ماه بدون گل در شالکه!
گزارش: بوئاتنگ کجاست؟ 13 ماه بدون گل در شالکه!

گزارش: بوئاتنگ کجاست؟ 13 ماه بدون گل در شالکه!

 

آی اسپورت -کوین پرینس بوئاتنگ در شالکه محو شد. او یک سال خوب را در تیم آلمانی سپری کرد و بعد از آن فقط انتقاد شنید. دراین شرایط احتمال بازگشت او به میلان در پایان فصل زیاد به نظر می رسد. وقتی بوئاتنگ به گلزن کرشن رفت، خیلی زود تردیدهای هواداران آبی های سلطنتی را نسبت به توانایی هایش از بین برد. او چند هفته پیش از این انتقال در چندین نوبت نسبت به بوروسیادورتموند رقیب دیرینه شالکه ابراز علاقه کرده و هواداران از او دل خوشی نداشتند.  بوئاتنگ گفته بود:\" دورتموند با فاصله زیاد تیم محبوب من است. من دوره خیلی خوبی آنجا داشتم. اغلب با کلوپ حرف می زنم و مرتب با شاهین، بلاژیکوفسکی و اشملتسر در تماس هستم. برایم تعریف کردند که گروهی از هواداران در فینال چمپیونزلیگ با بایرن مونیخ پیراهن من را برتن داشتند...\" بوئاتنگ می توانست راه بهتری برای معرفی کردن خود به هواداران شالکه پیدا کند. اما مهم این بود که او در زمین عملکرد رضایت بخشی داشت. سه گل در پنج بازی اول با شالکه بیلان خوبی بود. بعد نوبت دربی با دورتموند شد و بوئاتنگ پنالتی اش را تقدیم وایدنفلر کرد...

از آن لحظه به بعد همه چیز بین او و شالکه بهم ریخت. هافبک سابق میلان در 36 بازی بعدی خود در بوندسلیگا تنها 2 گل زد. او از اول فوریه 2014 در لیگ گل نزده و درواقع 13 ماه بدون گل را سپری کرده است. آماری غیرقابل قبول برای آبی های سلطنتی و مسوولان این تیم. به خصوص که بوئاتنگ  گران قیمت ترین بازیکن فعلی شالکه است و سالانه هشت میلیون یورو دراین تیم دستمزد می گیرد. شالکه در سه بازی اخیر خود تنها یک امتیاز گرفته و با این اوصاف گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد هم سخت به نظر می رسد و باشگاه انتظار داشته که او حداقل کمی به خودش بیاید..اما این اتفاق نیفتاده و دیگر کسی در این تیم به او به چشم یک ستاره نگاه نمی کند. بوئاتنگ در رختکن شالکه هم تا حدی ایزوله شده؛ هم تیمی هایش خیلی با او رفاقت نمی کنند و ارتباط برقرارکردن با او را سخت می دانند. برای همین باشگاه با توافق دی ماتئو مربی تیم می خواهد او را در تابستان به تیم دیگری بفروشد. طبق گزارش بیلد، بوئاتنگ از مدیربرنامه هایش خواسته تا یک تیم در ایتالیا برای او پیدا کند.

مسلما او دستمزد کمتری در تیم بعدی اش دریافت می کند. بازگشت به ایتالیا فقط برای نامزد او که از یک سال ونیم پیش بین آلمان و ایتالیا در رفت وآمد است، راحت تر خواهد بود. شالکه قیمت او را 10 میلیون یورو تعیین کرده ولی احتمالا برای دراختیار گرفتن بوئاتنگ کمتر از این مبلغ هم می توان هزینه کرد. آنچه مسلم است دوران حضور او در آلمان به سر آمده است. او بعد از یک فصل خوب، امسال همه را از خودش ناامید کرده و این اتفاقی است که دقیقا در ایتالیا برایش تکرار شده بود. 

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-04 22:35:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر