فهرست
بررسی آماری لیگ قهرمانان در شرق آسیا؛ عملکرد ضعیف ژاپنی‌ها
بررسی آماری لیگ قهرمانان در شرق آسیا؛ عملکرد ضعیف ژاپنی‌ها

بررسی آماری لیگ قهرمانان در شرق آسیا؛ عملکرد ضعیف ژاپنی‌ها

آی اسپورت- تیم‌های شش کشور آسیای شرقی در مسابقات امسال جام باشگاه‌های آسیا حضور دارند. ژاپن، کره جنوبی و چین با چهار نماینده بیشترین تعداد را نسبت به سایر کشورها دارا هستند. در این میان می‌توان به عملکرد بسیار ضعیف تیم‌های ژاپنی تا پایان دور دوم اشاره کرد. نگاهی بر عملکرد نمایندگان شرق آسیا.

 

ژاپن با چهار نماینده: 1 پیروزی، 1 تساوی و 6 شکست

در دو بازی ابتدایی لیگ قهرمانان نمایندگان ژاپنی عملکرد بسیار ضعیفی از خود به جا گذاشتند. بجز کاشیوا ریسول که موفق به کسب 4 امتیاز شد سایر تیم‌ها هر دو بازی خود را با شکست پشت سر گذاشتند.

 

کره جنوبی با چهار نماینده: 4 پیروزی، 1 تساوی و 3 شکست

می‌توان گفت کره‌ای ها به نسبت نتایج خوبی کسب کردند. از لحاظ جدولی بجز اف سی سئول رده سومی سایر تیم‌های کره‌ای در جایگاه دوم گروه‌های خود حضور دارند.

 

چین با چهار نماینده: 6 پیروزی و 2 شکست

با توجه به تعداد تیم‌های شرکت کننده بهترین عملکرد را در بین تیم‌های شرقی نمایندگان چین داشتند. در پایان دور دوم، دو تیم چینی گوانگجو و بیجینگ‌ گوان در صدر گروه‌های G و H قرار دارند.

 

استرالیا با دو نماینده: 2 پیروزی و 2 شکست

دو نماینده استرالیا در این دوره از مسابقات هر‌کدام یک پیروزی و یک شکست و کسب 3 امتیاز حاصل کارشان بوده تا در رده‌های دوم و سوم گروه‌های خود قرار گیرند.

 

تایلند با یک نماینده: 2 پیروزی

بوریرام تنها نماینده کشور تایلند است که هر دو بازی خود را با برد پشت سر گذاشت تا با 6 امتیاز صدرنشین گروه F شود.

 

ویتنام با یک نماینده: 2 شکست

تیم بین دونگ ویتنام هم تنها نماینده این کشور در این دوره از لیگ قهرمانان است. حاصل کار این تیم دو شکست متوالی بوده تا در پایان دور دوم قعرنشین گروه E مسلبقات باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-05 01:44:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر