فهرست
پیش بازی یوونتوس – فیورنتینا ( جام حذفی ایتالیا)
پیش بازی یوونتوس – فیورنتینا ( جام حذفی ایتالیا)

پیش بازی یوونتوس – فیورنتینا ( جام حذفی ایتالیا)

 

آی اسپورت- فیورنتینا مانع بزرگی برای یوونتوس در راه رسیدن به فینال جام حذفی است. آمارهای بازی های قبلی دو تیم از برتری مطلق بیانکونری در مقابل فیورنتینا خبر می دهد. یوونتوس در شش بازی از هشت بازی اخیر خود در مقابل این تیم دروازه خود را بسته نگه داشته است. فلورانسی ها هم نتوانسته اند در 14 بازی اخیر مقابل نماینده تورین پیروز شوند.

 

 

مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا

زمان بازی :  23:15

آب و هوا: صاف 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 


 

بازیکنان غایب :

 

یوونتوس :

لوکا مارونه

کوادوو آساموآ

رامولو

آندره ا پیرلو

استفانو استورارو

 

فیورنتینا :

جوزپه روسی

فدریکو برناردسکی

کریستیانو لوپاتلی

خوما باباکار

استفان ساویچ

نناد نوموویچ

سیپرین تاتاسورانو

 

پیش بینی :

- یوونتوسی ها بعد از تساوی در مقابل رم، با محکم تر کردن جایگاه خود در صدر جدول راهی این دیدار شده اند. بیانکونری با 9 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول، تنها 13 بازی دیگر تا قهرمانی فاصله دارند.

- فیورنتینا در ابتدای هفته یک پیروزی ارزشمند در جوزپه مه آتزا به دست آورد. فلورانسی ها در هشت بازی اخیر خود طعم شکست را نچشیده اند.

- فیورنتینا در روز های آتی  بازی های سخت و فشرده ای پیش رو دارد. آن ها بعد از بازی ابتدای هفته مقابل اینتر، حالا باید دو بار با یوونتوس در جام حذفی، دو بار با رم در لیگ اروپا و به ترتیب با لاتزیو، میلان، اودینزه، سمپدوریا و ناپولی رو به رو شوند. بنفش ها نیازدارند تا با مدیریت انرژی و اولویت بندی جام ها تا ماه آوریل، آمادگی خود را حفظ کنند. گل زدن در ورزشگاه خانگی یوونتوس، در این دیدار برای فیورنتینا از اهمیت بالایی برخوردار است.

- انتظار می رود که دیدار رفت این دو تیم متعادل باشد. احتمالا یوونتوس بازی پویا تری از خود به نمایش بگذارد و فیورتینا قصد دارد تا با گردش سریع توپ، احتمال از دست دادن آن را در مناطق حساس زمین کم کند.

 

     
آی اسپورت
2015-03-05 09:57:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر