فهرست
چرا استقلال نباید دعوتنامه بفرستد؟
چرا استقلال نباید دعوتنامه بفرستد؟

چرا استقلال نباید دعوتنامه بفرستد؟

آی اسپورت - در نقل‌انتقالات تابستانی، دو بازیکن خارجی با معرفی شفر به استقلال آمدند: نویمایر و الحاجی گرو. یک خارجی را هم باشگاه معرفی کرد: طارق همام. بازیکنان شفر الان کجای دنیا هستند؟! با چه مبلغی؟ چرا رقم قرارداد آنها با استقلال چند برابر قرارداد امروزشان بوده؟ چرا این همه اختلاف؟! طارق همام، بازیکن معرفی شده باشگاه الان کجاست؟ در جام ملت‌ها، نجات دهنده عراق در بازی با ویتنام و امید عراقی‌ها مقابل ایران.

کدام قانون و عرف و استانداردی در فوتبال امروز دنیا گفته که امیرحسین فتحی و علی خطیر نباید برای گزینه‌های خارجی، مثلا همین مهاجم پاراگوئه‌ای دعوت‌نامه جهت مذاکره بفرستند؟ چه کسی گفته که باشگاه حق ندارد در کنار سرمربی به فکر جذب بازیکن باشد؟ باشگاهی که به خاطر انتخاب‌های بد سرمربی‌اش در دو پنجره قبلی دچار زیان شده، چرا نباید به فکر تصمیم یا سیاستی تازه برای جبران این ضررها باشد؟ چرا باید دعوت‌نامه خودش را در خبرگزاری‌ها ببیند؟!

۲۰ ۶  
آی اسپورت
2019-01-15 00:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
حق دلالی شوفر رو اونوقت کی میده ؟؟

یارو باید خودش بازیکن بیاره که حق دلالی رو بگیره دیگه
حمید
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
حالا شما انتخاب های بد شفر رو به انتخاب های کارآمد و درخشان برانگوه یه درصدی نظیر گولچ-پلی یانسکی-پریموف و همین دراز بدقواره پیری کروات که با 10 میلیارد با خدافظی از فوتبال منصرفش کردن! ببخش
شوفر دلال
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۱۰
احمق جون نوری فر خودش کیسه کشه که این حرفا را زده
وقتی میخای اون چاک دهنتو باز کنی لااقل فبلش یه تحقیق بکن کودن
کیسه کشی با اسامی مختلف
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۲۱
این کیسه کش هزار اسمه که مثلا با عقل نداشته اش باز اسم عوض کرده. از قاسم و نادر و ساسان و مدیر و ... رسیده به حمید.شلمغز بیکار پول خودمونه میخوایین کیسه رو بخریم به جاش گاوداری بزنیم
۵
کنت دراکولا
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۴۳
برانکو مسلمون نیست ولی خدا از یه مسلمون واقعی بیشتر هواشو داره,درست تو روزهایی که کیسه کشها برای زدن برانکو از هم دیگه داشتن سبقت میگرفتن و تو هر سایت و پیج و روزنامه ای داشتن میزدنش ,تو همین روزها فتحی و فتح ا... و همین نوری فر کیسه کش دارن پته ی هم و شناسوندن دلال واقعی رو انجام میدن و یاد حدیث خدا میفته که خدا کافر ها و دشمنان رو به هم مشغول میکنه.قشنک تو این روزها خدا جواب پاکی برانکو رو به اینها با این نمایششون داد جایی که مشخص شد اون دو خارجی رو شوفر با دلالی اورده و مشخص تر شد برای یه نیم فصل فقط ده میلیارد خرج اون دو الدنگ که بیشتر برای طناب کشی بدرد میخوردن دادن.ای خدا مصبتو شکر (بهروز وثوقی وار نوشتم )البته پاکی برانکو برای ما با کارهای رو نظم و اصولش (مثل این که زودتر از بقیه شروع به کار میکنه و دیر تر کارش رو تموم میکنه وووو)ثابت شده ولی از شما کی هست که ایمان بیاره.
!!!
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
نگاه به جیب پاره تون کنید کیسه کش اونوقت دعوتنامه بفرستین وقتی تا 4 سال اینده پول تون رو پیشخور کردین با کدوم پول وعده 750 هزاردلاری به مهاجم خارجی میدین؟؟؟ راستی دیگه نمیخوایین کمپین نه به اسپانسر مشترک راه بندارین احمقا؟؟؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر