فهرست

نامه حبیب کاشانی به شهردار تهران؛ کانون مربیان صاحبخانه می‌شود

آی اسپورت- پس از سال‌ها پیگیری و مکاتبات پی‌ در پی با مسئولان شورای شهر و شهرداری تهران به منظور در اختیار گذاشتن مکانی مستقل برای خانه مربیان فوتبال ایران، حبیب کاشانی، عضو شواری اسلامی شهر تهران با ارسال نامه‌ای خطاب به دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران از وی درخواست کرد برای در اختیار گذاشتن چنین مکانی با کانون مربیان فوتبال ایران همکاری لازم انجام شود. درخواستی که به نظر می‌رسد موافقت نهایی با آن انجام شده و تشکل رسمی مربیان فوتبال ایران تا پیش از پایان سال 93 رسما دارای مکانی مستقل خواهد شد.

 

 

\"\"

  تصویر نامه حبیب کاشانی به شهردار تهران

 


به همین منظور صبح روز گذشته مجید جلالی، ‌رئیس کانون مربیان فوتبال ایران به همراه هادی‌ حق‌جو، مسئول پیگیری موضوع جلسه‌ای با آقایان حمیدرضا کسرایی و محمدرضا باعزم، مدیر و کارشناس سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران در این سازمان برگزار کردند و در پایان مقرر شد نمایندگان کانون هفته آینده از ساختمان مورد نظر شهرداری برای واگذاری به کانون مربیان فوتبال ایران بازدید به عمل آورند.

اتفاقی خوشحال‌کننده برای خانه مربیان فوتبال ایران که قطعا به سازمان‌یافته‌ترشدن فعالیت‌های این NGO رسمی و مستقل فوتبال کشور کمک شایانی خواهند کرد.

     
آی اسپورت
2015-03-05 10:56:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر