فهرست
شما بنویسید: با لغو ایران-کره جنوبی در روز تاسوعا موافقید؟
شما بنویسید: با لغو ایران-کره جنوبی در روز تاسوعا موافقید؟

شما بنویسید: با لغو ایران-کره جنوبی در روز تاسوعا موافقید؟

آی اسپورت – همزمانی بازی ایران و کره جنوبی با روز تاسوعا، با اعتراضات زیادی همراه شده است. AFC زمان بازی را به درخواست ایران، از 8 شب به 6 تغییر داده اما بخاطر برنامه بازی‌های کره جنوبی و مخالفت این تیم، حاضر نشده روز بازی را به زمان دیگری موکول کند. با وجود تلاش فدراسیون و وزارت ورزش و مخالفت AFC، باز هم مخالفت‌های زیادی با برگزاری این بازی وجود دارد. از نظر AFC مشکلی برای انجام بازی در تاریخ 20 مهرماه نیست و تنها راه لغو این مسابقه توسط ایران، حاضر نشدن در زمین مسابقه و پذیرش شکست سه هیچ و جریمه‌های احتمالی آن است.

شما با لغو بازی ایران و کره جنوبی بخاطر همزمانی با روز تاسوعا موافقید؟ از نظر شما، مانعی برای برگزاری این مسابقه نیست یا باید تحت هر شرایطی آن را لغو کرد؟

 

 

 

کد خبر: 9406

۵ ۳۷  
آی اسپورت
2016-10-03 15:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳۷ نظر
فرشته ف
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
بابا جان هیچ اتفاق خاصی نمی افتد مردم خودشان به متولی نیاز ندارند آنها بهتر ا زهمه ی این کسانی که ابراز ناراحتی میکنند حرمت محرم را نگاه می دارند الهی قربان آقا بروم که عده ای سر لجبازیهای شخصی ؛ایشان رابهانه میکنند در صورتیکه قبلا هم در تاسوعا بازی کردیم الان تفاوت موضوع رخ داده یا تفاوت زمان !؟
چیزی که قلب آقا را می رنجاند فوتبال نیست اختلاس و حق الناس و ...
برزو
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۵:۲۸
داداش منظورت از داداش دقیقا کدوم داداشه؟!
۴
فرشته ف
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۴
منظور من وهمه از آقا ،آقا امام حسین است
لطفا سر هرچیزی شوخی نکنید و مراقب کلامتان باشید
۱
فرشته ف
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۳
دوست عزیز ،من واقعا یک خانم هستم اتفاقا اسم واقعی خودم را هم نوشتم چهل وپنج سال دارم و چون برادر بزرگتر داشتم ا ز هفت هشت سالگی فوتبال را تعقیب میکنم ،
امیررضا
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
چرا باید موافق باشیم؟ چه حرفیه استاد؟
علی اکبر جانی
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
حتما باید لغو بشه اگه به اصول اسلام پایبند باشیم و سئوال اینجاست برنامه ای که چند سال پیش اعلام شده بود کسی نبودکه بررسی کنه یا فکر میکردند با لبخند میشه سرشو هم آورد
۴ ۲
تفتان
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۸:۵۰
اصولی که قراره با یه مسابقه فوتبال از بین بره همون بهتر که اصلا نباشه
۸
پوریا
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۶:۱۳
اصول اسلام چه ربطی به یه مسابقه فوتبال داره
این قرعه کشی هم چند ماه پیش انجام شد نه چند سال پیش
۱
انير
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
وقتي در مسابقات بين المللي شركت ميكنيد به قوانينش هم احترام بذاريد. ارتباطي بين تاسوعا و مسابقات مقدماتي جام جهاني نيست. أنشالله بچه ها پيروز ميشوند.
مهدی
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۰
لعنت خداوند بر حکومت دین فروش بنی عباس که تنها جوانان را از دین زده می کند و جز برای پیش بردن مقاصد سیاسی خود کاری نه با اهل بیت علیهم السلام دارد نه با دین و خدا....
۳
کریم
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
قطعا باید لغو شه. به هر قیمتی. حتی اگه سه هیچ ببازیم و جام جهانی نریم
۲ ۱
سین شین
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
شما 8 سال با همین تفکرات مملکت رو به قهقرا بردین !
امید
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۱
لغوش که امکانپذیر نیست. ما میتونیم شرکت نکنیم که عقلانی نیست. ولی میشه تبلیغات نکرد و پخش تلوزیونی هم نداشته باشه. هیچ اتفاقی هم نمیفته. البته شبکه ورزش هم پخش کرد هرکسی مختاره ببینه یا نبینه
۱ ۱
برزو
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۳
یعنی فقط در ایران و واسه مردم خودمون پخش تلویزیونی نداشته باشه!؟ که چی بشه؟ که اینا که تو خونه هستند یه وقت خدایی نکرده شادی نکنند!؟ یا نکنه میترسید اگه بازی پخش زنده بشه کسی نره عزاداری کنه!؟ اصلا اینا از اساس با شادی تماشاگران در ورزشگاه مشکل دارند! لابد نسخه ی بعدیتونم اینه که بازی هم بدون حضور تماشاگر برگزار بشه! نمیدونم کی داره برنامه ریزی میکنه و پشت تمام این سناریوها کی هست ولی الحق و الانصاف خیلی عالی داره کارشو انجام میده و با این کارها جوانان رو تا حد تنفر از دین میبره. جریانی که از لغو کنسرت ها شروع شد تا الان که حاضر اند بازی 3-0 به نفع کره اعلام بشه تا یه وقت خدای نکردهایران گل نزنه و زبونم لال خدای نکرده خدای نکرده کسی شادی نکنه!
امید
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
باید شأن تاسوعا و عاشورا حفظ بشه.
۱ ۱
بی نام
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
برادر شان عاشورا و امام حسین در یک مسابقه فوتبال و ورزش نیست شان امام به این هست که راهش رو ادامه بدیم آیا حقوق ها میلیونی شما دیدین آیا شان امام حفظ کردند با این کارها بعضی مشکلات نه شان خودشون رو حفظ کردن و نه شان امام و دین ما رو و هر بار یک حقوق میلیونی ، یک زمین خواری ، یک اختلاس رو شد تا کی ادامه داره فوتبال هیچ ربطی به تاسوعا و عاشورا نداره و آسیبی نمیزنه تازه عدم شرکت در مسابقه هم جنبه بین الملی ایران رو پایین میاره و هم جوانان رو بیش از پیش غز دین گریزانذمیکنه اگه اینو میخواهیم بسم الله لغو کنن!
۳
برزو
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
یعنی بازی 3-0 به نفع کره بشه؟ اونم تو بازی ای که میزبانیم!!؟؟ واسه چی میگن قراره بازی پخش زنده نشه!؟ مردم چه گناهی کردند؟ به خدا اینجوری مردم "دین زده" میشن این کارا دافعه داره به جای جاذبه! کسی که میخواد عزاداری کنه بره عزاداریشو بکنه کسی هم که میخواد فوتبال ببینه بره فوتبال ببینه به بازیکنان که گفتید شادی نکنند (حالا اگه گل بزنند!) خب این که حل شد! تماشاگران رو هم نشون ندید تصویرشونو با کارگردان بازی هماهنگ کنید بعد از به ثمر رسیدن گل ها تصویری از تماشاگران نشون نده! تموم شد و رفت! بعدشم اون زمانی که برنامه ریزی میکردند تو ایران کی مسئول بوده که به این برنامه ی AFC اعتراض نکرده!؟ برید یقیه ی اون رو بگیرید! مث اون روز که استقلال قهرمان شد و به خاطر ارسال نکردن لیست از لیگ قهرمانان آسیا محروم شد. یا مث اون موقع که تیم ملی امید مفت و الکی به خاطر بازی کردن کامیابی نیا بازی رو واگذار کرد! کی در راس تیم ملی یا باشگاه ها داره حقوق میگیره تا این کارا رو درست کنه؟ متاسفانه تا یه چیزی رو تجربه نکنیم درست نمیشه الانم این بازی باید در روز تاسوعا برگزار میشد تا دیگه از سال های اینده موقع برنامه ریزی ها و قرعه کشی ها حواسمون حسابی جمع باشه! یکی از دوستام یه حرف جالبی میزنه! میگه طرف ک..ن خودشو میندازه گِلِ شاخ گاو و بعدشم فریاد میزنه که آی مسلمان ها کمکم کنید! حالا تاج داره میره التماس فیفا و afc و فدراسیون کره جنوبی و ... و ... رو میکنه تا بلکه فرجی بشه! یا (رییس فدراسیون!) دراومده میگه ما حاضریم ورزشگاه رو به حسینیه تبدیل کنیم و ضررشم بدیم! از کیسه خلیفه میبخشه!!! اخه کی داره حقوق میگیره تو اون فدراسیون تا این چیزا رو رصد کنه!؟ اون موقع که قرعه کشی میخواست انجام بشه نمیتونستید به AFC تاریخ بدید که تو این تایم ها بازی نمیتونیم برگزار کنیم!؟ هرکی این کوتاهی رو کرده باید سریعا اخراج بشه! شرکت HTC بعد از اینکه گوشی ONE M9 مشکل دوربین داشت سریع مدیر قسمت نرم افزارشو اخراج کرد بدون تعارف! ولی اینجا تو ایران از اخراج و استعفا و معذرت خواهی متاسفانه خبری نیست!
عسل
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۵۸
به نظر من تماشاگران ما اونقدر عاقل و با سطح شعور بالا هستن که روز تاسوعا مثلا با لباس سیاه یا نوشته هایی از سالار شهیدان به استادیوم بیان و هنگام تشویق هم از کلماتی مثل یا حسین استفاده کنن همانطور که بارها شاهد بودیم که در مواقع استرس زا همیشه گفتن یا علی مدد من که فکر میکنم اینا همش بهانه هست و دارن به شعور ما توهین میکنن همه ملت ایران عاشقان واقعی امام حسین هستن و خودشون میدونن مثلا در چنین روزی نباید طبل فلان بیارن اصن میشه با اشعار مذهبیشون تیم رو تشویق کنن اتفاقا بهتر هم نتیجه میگیریم و من بیشتر فکر میکنم این ها بهانه هست شاید میخوان تیم نره جام جهانی و کارلوس کی روش رو کنار بزارن چون حتما میخوان فامیل ها و دوست آشنا خودشون رو سر مربی تیم ملی کنن ، حتما درخشان یا مایلی کهن یاذخردبین یا قلعه مرغی فلان میخوان بیان مربی بشن
۲
امیر
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
مسابقه فوتبال هیچ منافاتی با عزاداری امام حسین نداره ..... هر آدمی خودش خوب بلده حرمت امام حسین رو نگه داره به هیچ کس هم لازم نداره که براش دل بسوزنه و بگه حرمت امام حسین از بین میره ...... تو ماه رمضون و شب قدر مسابقه المپیک برگزار شد کسی صداش در نیومد الان چه همه دایه مهربون تر از مادر شدن؟
Sina
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۰
جهان سومي كه ميكن ما از نوع هزارميش هستيم
ارمان
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۱
به هيچ عنوان، اصلا دليلي براي لغو بازي وجود نداره
برزو
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۳
واسه مقدماتی جام جهانی 2014 هم با کلی قل هوالله و تو هفته ی آخر و در زمین کره صعودمون به جام جهانی رو قطعی کردیم اگه بازی در ورزشگاه ازادی 3-0 به نفع کره (که حریف مستقیممونم هست) اعلام بشه دیگه به کل باید قید جام جهانی 2018 رو بزنیم و این یعنی تمام هزینه هایی که تا حالا کردیم (اعم از دستمزد میلیاردی کیروش، اردوها و بازیهای دوستانه و کل دم و تشکیلات فدراسیون و ...) هیچی میشه! شاید بهتر باشه بازی در ورزشگاه ازادی و پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران وخبرنگاران و دوربین های تلویزیونی برگزار بشه تا خوشایند اقایون دلواپس باشه! دیگه حداقل بازی 3-0 اعلام نمیشه!
شاهین
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
مگه کسی که روز بازی شادی کنه به خاطر شهادت امام حسین میخواد شادی کنه؟ اگرم کسی بخواد شاد بشه از گل زدن یا برد تیم ملی شادی میکنه. یعنی اقایون میفرمایند ماه محرم و روز عاشورا و تاسوعا از صبح تا شب باید زار زار گریه کرد!؟
Mehr
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
گفته بودن اگه ایران گل زد نمی‌شه جلوی خوشحالی مردم رو گرفت! سوال این‌جاست که چرا باید جلوی مردم رو گرفت؟ از چی می‌ترسین؟ از این که روز به روز، مردم بیش از پیش ازتون دور می‌شن؟
لغو کردن و این چیزا که خیلی مسخره بازیه! هرکی می‌خواد بره عزاداری کنه و گریه‌زاری، کسی جلوش رو نگرفته، می‌تونه بره.
البته به شخصه بدم نمی‌آد لغو بشه و عواقب سنگینی هم برامون داشته باشه تا بلکه مردم چشاشون باز بشه و ببینن کیا دارن برامون تصمیم‌گیری می‌کنن. اونم چه تصمیماتی! تا شاید زمینه‌ساز این بشه که ریشه‌ی همه‌ی این‌چنین مشکلات خشکیده بشه.
ع ع ب
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۸
داریم یه کاری می کنیم که داعش جلومون لنگ بندازه !!!
6 & 4
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۵
خدا شفا بده اون هایی رو که میگن بازی باید لغو بشه!
امیر
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸
میزان سرشکستگی و ناراحتی که از این باخت در جامعه ایران بوجود میاد رو حتی خود امام حسین (ع) هم راضی بهش نخواهد بود. برید با قدرت بجنگید. شان امام حسین و حضرت عباس به خوشحالی دو دقیقه ای بعد از گل نیست.
۷
مهدی
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۲:۰۶
سلام به نظر من اینکه بازی برگزار نشه یا بشه یک نفر نمیتونه واسه 75 ملیون تصمیم بگیر این حق تمام مردم ایران هرکی رو هم تو قبر خودش میزارن هرکی میخواد ببینه خوشحالی کنه یا نکنه خودش باید جواب پس بده به اهل بیت هرچن به نظر من هیچ گناهی نداره هیچ جای دنیا مثل ایران حرمت عاشورا نگه نمیدارن انشالله ما میبریم مردمم هم خوشحالی نمیکنن اما همه باید بدونن مردم ایران فوتبال دوس دارم و اهل بیتشونم دوس دارن حرمت شکنی نمیکنن انشالله کره میبریم
۴
امین
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۲:۵۲
باید بازی بدون پخش تلویزیونی و بدون تماشاگر برگزار بشه
۲ ۱
غفور
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۷
منم یه راهکار دارم. بازی در ورزشگاه ازادی و با حضور تماشاگران برگزار بشه اما قبل بازی اعلام بشه اگه بازیکنان یا تماشاگران هر تیمی شادی بعد از گل انجام دادند بازی 3-0 به نفع حریف اعلام بشه. اینجوری تماشاگران حواسشونو جمع میکنند که شادی نکنند.
۳
اميد
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۴
به نظر من اين اولين مورد نيست و بهتره بازي برگزار بشه من مخالف لغو بازي هستم، البته هيچ عيبي نداره كه مراسم مربوط به عزاداري هم قبل بازي و بين دو نيمه برگزار بشه
۲
عسل
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
بازی فوتبال و گل زدن تیم ملی و شاد شدن ملت به نشانه غرور ملی دل امام حسین رو آزار نمیده بلکه اونچه که دل امام حسین که طالب عدالت بود و در راه حق و عدالت شهید شدند میرونجاند اختلاس ها ، حقوق ها میلیونی ، رانت خواری و زمین خواری ها ، فقر و فلاکت ها و اختلافات طبقاتی ، و دین فروشی هست اگر دین ندارید آزاده باشید اینو امام حسین گفته امام حسین در راه مبارزه با بی عدالتی ها شهید شد و شما مطمین باشین دل امام حسین خیلی وقته از ماها شکسته با این اعمالمون و با یه مسابقه که فقط یه ملت بخت برگشته از زدن گل حس غرور میکنن نمیشکنه من مخالف لغو بازی هستم عقل سلیم هم اینو قبول نمیکنه
۲ ۱
فرشته ف
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
مسئول محترم سایت تسنیم در ورزش و مردم در کمال تعجب گفت:اگر ایران گل بزنه اگر ما بازی راببریم کسی شادی نمیکنه !!!؟ ،که از نظر ایشان اهانت به مقام آقا امام حسین به حساب می آید.
لابد به فتوای ایشان اگر ایران گل بخوره یا اگر ایران ببازه و ناراحتی کنه برای آقا ناراحتی کرده ؛ به قول آقای فردوسی پور ،آدم دلش می خواهد سرش را بزند به میز با این جل الخالقا
۱
مهدی ن
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۷
باسلام انشا الله بازی برگزار میشه تماشگران باید با شور و شعور حسینی باشند انشا الله به یاری اول خدا و بعد امام حسین (ع) بازی رو پیروز خواهیم شد. این فرصت خوبی برای ماست و ما میتوانیم یه جور تبلیغ اسلامی کنیم و با این کار جلوی رسانه هایی که به این اتفاق واکنش دادن بایستیم تا این بازی به یک مسئله و جنجال بزرگ تبدیل نشود به امید وفاداری مسلمانان ایرانی به آقا امام حسین(ع)و شکست کره سه شنبه انشاالله سه شنبه جو ورزشگاه حسینی خواهد بود.
۱
سید محمدرضا
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۸
همه این مصیبت ها بر میگرده به عدم مدیریت همان زمانی که قرار بود برای بازی والیبال بانوان هم حضور داشته باشند یک عده عشق شعبون بی مخ تهدید کردند میزنیم و میکشیم اگه زنها وارد بشن ورزشگاه اینها کنار اومدن و گفتند ورود بانوان ممنوع همین شد که پررو شدند حالا هم روشون کم شد 100 هزار نفر خودشون بلند چطور هییت داری کنند و قطعا حرکات او تهدیدات شعبون هارو محکوم کنند
۱
غریبه
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۰
چقدر حاجی گرینف داریم ارضی گرینف یزدی گرینف کرم گرینف ......خدایی از دنیا عقبیم بقول دکتر شریعتی خودم تو بدبختی و بیچاره گی هستیم بعد داریم برای امام حسین ع گریه میکنیم که شهید ازادی بود سید بن طاووس ره می‌گوید: اگر مردم عادت به گریه نداشتند، مقتل کربلا را به عیش و عشرت تبدیل می‌کردم. سیّدبن طاووس از بزرگان است. عالمی است که همه‌ بزرگان علم و دین قبولش دارند حتّی علمای اهل سنّت. در بزرگی‌اش همین مقدار بس که وقتی روایتی نقل می‌کند، کسی از او مدرک نمی‌خواهد و نمی‌پرسد که از کجا و از قول چه کسی نقل می‌کنی. در میان همه‌ علماء، همین یک نفر است که از این موقعیّت برخوردار است، دومی هم ندارد. همه علماء وقتی روایتی نقل می‌کنند، به منبع آن هم اشاره می‌کنند. اما وقتی گفته می‌شود: «قال سیّد» همه می‌پذیرند و به سند آن کاری ندارند. چون او خدمت امام عصر عجل الله تعالی می‌رسید. امام زمان او را در آغوش می‌گرفت، می‌فشرد و مشکلات علمی‌اش را حل می‌کرد. لذا سیّد طاووس از خیلی چیزها خبر داشت.
۱
جعفر
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
پیشنهاد دارم
در ورزشگاه نورافکن های قرمز رنگ نصب کنند
ورزشگاه رو تا جا داره سرپوشیده کنند خیلی تاثیر داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر