فهرست
آخرین خبر از میزبانی جام‌ملت‌های 2019؛ AFC بین ایران و امارات هنوز شک دارد
آخرین خبر از میزبانی جام‌ملت‌های 2019؛ AFC بین ایران و امارات هنوز شک دارد

آخرین خبر از میزبانی جام‌ملت‌های 2019؛ AFC بین ایران و امارات هنوز شک دارد

آی اسپورت- در روزهای گذشته بارها عنوان شده بود که میزبانی جام ملت های 2019 به کشور امارات داده شده است و تلاش ایرانی ها برای گرفتن میزبانی بی فایده است. اما علی کفاشیان امروز اعلام کرد که این موضوع صحت ندارد و مسئولین AFC هنوز درباره انتخاب میزبان شک دارند. 

رییس فدراسیون فوتبال در این باره گفت: با توجه به امکاناتی که برای کسب میزبانی تعریف شده، مسئولان AFC باید از امکانات ما مطمئن شوند تا بهره‌برداری لازم صورت بگیرد. ما در همه زمینه‌ها از جمله زمین، پخش بازی‌ها، حضور در استادیوم و... شرایط خوبی داریم اما قرار است باز هم یک گروه 4،5 نفره به ایران بیاید و گزارش‌های دقیق‌تری را از شرایط ما تهیه کند. این مسئله نشان می‌دهد اینکه می‌گویند امارات میزبان جام ملت‌ها شده درست نیست و مسئولان AFC بین ایران و امارات شک دارند. ما قرار است با مسئولان AFC صحبت کرده‌ایم تا بتوانیم میزبانی را کسب کنیم. جلسه‌ای را با رئیس AFC خواهیم داشت تا در خصوص کسب میزبانی جام ملت‌ها و حضور در کمیته‌های مختلف کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت کنیم.


رییس فدراسیون فوتبال درباره حضور نمایندگان AFC گفت: قرار است یک گروه 5 نفره از AFC در فروردین ماه به ایران آمده و از ورزشگاه وامکانات ما بازدید کنند. آنها هنوز شک دارند که میزبانی را به ما بدهند یا امارات. با نمایندگان AFC در این زمینه صحبت‌هایی خواهیم داشت و مذاکرات انجام می‌دهیم.

     
آی اسپورت
2015-03-05 12:30:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر