فهرست
کفاشیان: پول نداریم که ابهام مالی داشته باشیم!/ اولویت بازی جهانبخش و آزمون با تیم ملی امید است/ قوانین مربوط به بازیکنان خارجی اصلاح می شود
کفاشیان: پول نداریم که ابهام مالی داشته باشیم!/ اولویت بازی جهانبخش و آزمون با تیم ملی امید است/ قوانین مربوط به بازیکنان خارجی اصلاح می شود

کفاشیان: پول نداریم که ابهام مالی داشته باشیم!/ اولویت بازی جهانبخش و آزمون با تیم ملی امید است/ قوانین مربوط به بازیکنان خارجی اصلاح می شود

 آی اسپورت- رئیس فدراسیون فوتبال ایران که امروز در کنار معاون سازمان محیط زیست برای درختکاری در پارک پردیسان حضور داشت، در مورد مسائل مختلف فوتبال ایران اظهارنظر کرد. کفاشیان امروز اولویت بازی ستاره های جوان را به تیم امید داد و تاکید کرد که در فدراسیون اصلا پولی وجود ندارد که ابهام مالی هم وجود داشته باشد!

هدفم دفاع از ایران است

‌از همان ابتدا قصد داشتم از حق ایران در آسیا دفاع کنم و با همین هدف ثبت‌نام کردم. البته می‌خواهیم تا در انتخابات بعدی کنفدراسیون فوتبال آسیا مانند دوره جاری افراد بیشتری را در کمیته‌های مختلف داشته باشیم تا از این طریق بتوانیم به پیشرفت فوتبال ایران در آسیا کمک کنیم.

 

 جهانبخش و آزمون باید در تیم امید باشند

بعد از بازگشت کی‌روش جلسه‌ای را با او و مسئولان تیم امید خواهیم داشت که در این جلسه حرف طرفین را خواهیم شنید اما نظر من این است که در این مقطع بازی‌های اصلی برای تیم امید است و قطعا اولویت حضور جهانبخش و آزمون با این تیم است. چرا که تیم ملی در بازی‌های دوستانه به میدان می‌رود  و ما باید از طریق تیم امید در رقابت‌های پیش رو از حیثیت فوتبالمان دفاع کنیم. پس اولویت با تیم امید است و کی‌روش باید این را بداند و این طور نمی‌شود که بگوید که این بازیکنان را به تیم ملی بزرگسالان بدهیم تا در عید نوروز در خدمت این تیم باشد. بنابراین در جلسه فوق به او این موضوع را گوشزد خواهیم کرد.

 پستی برای سیاست گذاری

  در قانون برای این پست نایب رئیسی اول فدراسیون وظیفه خاصی تعیین نشده است و بیشتر نائب‌رئیس دوم که رئیس سازمان لیگ می‌شود و نائب‌رئیس بانوان کارهای اجرایی را به عهده دارند و نائب‌رئیس اول در صورتی که رئیس فدراسیون نباشد یا فوت کند، آن زمان به جای او تصمیمات لازم را می‌گیرد ضمن اینکه در سیاست‌گذاری‌ها از وجود نائب‌رئیس اول استفاده می‌شود و برای مسائل اجرایی نیازی به حضور وی نیست و مانعی برای قضیه وجود ندارد.

 قوانین مربوط به بازیکنان خارجی باید اصلاح شود

 وقتی خارجی‌ها می‌آیند گرفتاری داریم اما باید در سازمان لیگ مقرراتی وضع شود و در فدراسیون فوتبال نیز قراردادها را به قدری محکم ببندیم تا جلوی برخی سوءاستفاده‌ها گرفته شود چرا که برخی از این دسته بازیکنان پس از اینکه شکایت می‌کنند به ناحق تیم‌های ایرانی را محکوم کرده و از آنها پول می‌گیرند. بنابراین باید قوانین مربوط به بازیکنان خارجی به صورت سفت و سخت اصلاح شود.

دوئل ایران و امارت برای میزبانی جام ملت ها

باید حمایت‌های لازم صورت گیرد تا میزبانی جام ملت ها برای ایران اتفاق بیفتد. در حال حاضر ایران و امارات شانس میزبانی هستند و قرار است گروه 5 نفره‌ AFC فروردین ماه دوباره به ایران سفر کرده و از امکانات ما بازدید کنند.

مجکع فوق العاده، قبل یا بعد از عید

مجمع قبلی به ما ماموریتی دارد و برخی گزارشات مالی را طبق اساسنامه اصلاح کنیم و ما منتظر گزارش حسابرس هستیم تا برخی ابهامات خاص برطرف شود.  سعی می‌کنیم مجمع فوق‌العاده را قبل از عید برگزار کنیم اما اگر نشد در اولین فرصت بعد از عید برگزار خواهد شد.

 ابهام مالی؟ شیب؟ بام؟ 

در فدراسیون هیچ ابهام مالی از اول نبود. به جز برخی ابهامات خاص البته پولی هم در فدراسیون نیست که ابهام مالی وجود داشته باشد وقتی پولی نیست از کدام ابهام صحبت می‌کنند!

     
آی اسپورت
2015-03-05 12:23:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر