فهرست
گزارش روز: سردار - جهانبخش،جدیدترین کشمکش فوتبال ایران!
گزارش روز: سردار - جهانبخش،جدیدترین کشمکش فوتبال ایران!

گزارش روز: سردار - جهانبخش،جدیدترین کشمکش فوتبال ایران!

آی اسپورت- جدیدترین کشمکش فوتبال کشورمان مربوط می شود به دو بازیکن جوان تیم ملی که حالا برای بازی در رده های ملی دو داعیه دارند. علیرضا جهانبخش و سردار آزمون که هر دو از بهترین های فوتبال ایران محسوب می شوند، نامشان در جدیدترین لیست تیم ملی امید به چشم می خورد و البته کارلوس کی روش هم مدت هاست روی آنها حساب باز کرده است. 

محمد خاکپور سرمربی تیم ملی امید برای دیدار حساس با تیم ملی امید عربستان که در چارچوب رقابت های انتخابی المپیک برگزار می شود به شدت روی سردار و جهانبخش حساب باز کرده است و این دو بازیکن را از ستون های تیمش قرار داده است، تیمی که  مدت آماده سازی کوتاهی را پشت سر گذاشته و بازیکنانش فاقد تجربه ی لازمند و حضور این دو بازیکن از لحاظ تجربی هم برای تیم خوب است.


 تیم ملی هم در همان بازه ی دیدار تیم ملی امید، بهترین بازی های دوستانه چند سال گذشته اش را در پیش دارد و باید به مصاف تیم های شیلی و سوئد برود. کارلوس کی روش هم پس از درخشش آزمون در رقابت های جام ملت های آسیا او را به عنوان مهاجم اول تیمش می بیند و روی جهانبخش هم حساب ویژه ای باز می کند. در دیدارهایی که اصلا برای کی روش دوستانه محسوب نمی شود  او به دنبال آن است تا با نتیجه گرفتن در این دیدارها منتقدانش را ساکت کند و بهانه ی تازه ای پس از حذف از جام ملت های آسیا دست آنها ندهد و از این رو او تیمش را با تمام قوا نیاز دارد.

حال علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال هم طرف تیم امید را گرفته و امروز در مصاحبه ای با مهم تر دانستن دیدار با عربستان گفت: کی‌روش اصرار دارد که از این 2 بازیکن در ترکیب تیم ملی استفاده کند اما اولویت ما حضور آنها در تیم امید است. ما در مسابقات انتخابی المپیک شرکت می‌کنیم و بازی با عربستان هم بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل جهانبخش و آزمون باید به تیم امید بیایند.

اکنون همه چشم انتظار بازگشت سرمربی پرتغالی تیم ملی هستند. قرار است با بازگشت کی روش، محمد خاکپور جلسه ای با وی برگزار کند تا تکلیف این دو بازیکن مشخص شود. جایی که کی روش پس از برکناری وینگادا چندان دل خوشی از تیم امید ندارد و با گارد منفی با سراغ مذاکرات می رود. باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی چه خروجی از دیدار کی روش - خاکپور بدست خواهد آمد و ایا این کشمکش به زودی پایان می یابد یا خیر؟

     
آی اسپورت
2015-03-05 13:44:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر