فهرست
گزارش تصویری: پرتاب آب دهان ؛سیسه و اوانز درانتظار جریمه؟
گزارش تصویری: پرتاب آب دهان ؛سیسه و اوانز درانتظار جریمه؟

گزارش تصویری: پرتاب آب دهان ؛سیسه و اوانز درانتظار جریمه؟

 

آی اسپورت – جانی اوانز و پاپی سیسه چهره های اصلی یکی از درگیری های مهم این هفته رقابتهای لیگ برتر نام گرفتند و در بازی نیوکاسل و یونایتد با پرتاب آب دهان به دیگری از خجالت یکدیگر درآمدند.درگیری این دو در نیمه اول دیدار تیمها در سنت جیمزپارک به جاهای باریک تر کشیده شود.

تصاویر تلویزیونی سیسه را درحالی که قصد بلند شدن از زمین دارد نشان می دهد و اوانز دراین لحظه به او آب دهان پرت می کند. سیسه با نزدیک کردن سر خود به اوانز و احتمالا پرتاب آب دهان به گردن او به این اقدام او واکنش نشان داد و بعد هم مرتب درگوش مدافع ایرلندی چیزهایی زمزمه می کرد.

لوئی فن خال بعد از پایان بازی از اوانز حمایت کرده و گفت:\" من چیزی از روی نیمکت ندیدم ولی نتوانستم تصور کنم که اوانز به او آب دهان پرت کرده باشد.\" جان کارور مربی نیوکاسل اما نظر دیگری داشت:\" شما نمی توانید این کار را بکنید، می توانید؟ این یکی از زشت ترین کارها در فوتبال است. اما نمی توانم در این مورد حرفی بزنم. باید دقیق تر تصاویر را ببینم.\" هیچ کدام از این بازیکنان در این صحنه از سوی آنتونی تیلور اخطار نگرفتند و تنها به خاطر خطای اولیه داور یک ضربه ایستگاهی به نفع نیوکاسل اعلام کرد. ولی امروز اتحادیه فوتبال انگلیس با بازبینی تصاویر در مورد دو بازیکن تصمیم گیری می کند.

 سال گذشته جورج بوید مهاجم هال سیتی به دلیل پرتاب آب دهان به جو هارت، سه جلسه از همراهی تیمش محروم شده بود. پل اسکولز کارشناس تلویزیونی برای شبکه بی تی اسپورت در مورد این صحنه گفت:\" به نظرم اوانز روی زمین آب دهان پرت کرده، من او را می شناسم. او ازاین جور آدمها نیست. اگر بخواهد آب دهان پرت کند، آب دهانش آن را به شخصی که مقابل او ایستاده می ریزد. اما کاری که سیسه بعد از این صحنه انجام می دهد، قابل بخشش نیست.\" استیو مک منمن هم در مورد این صحنه گفت:\" دوست دارم فکر کنم او به زمین آب دهان پرت می کند، نه به سوی سیسه. اما بعد سیسه از جایش بلند شد و او هم از پشت به گردن او آب دهان پرت کرد. این شرایط حال بهم زن است\"

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-05 18:51:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر