فهرست
ویسی: دیدار با پدیده حکم مرگ و زندگی را دارد!
ویسی: دیدار با پدیده حکم مرگ و زندگی را دارد!

ویسی: دیدار با پدیده حکم مرگ و زندگی را دارد!

آی اسپورت-  عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با پدیده گفت:بازی با پدیده حکم زندگی کردن یا به سکته رفتن را دارد.

شرایط پدیده مشابه استقلال خوزستان است
بازی حساسی با تیم پدیده داریم و 3 امتیاز این بازی خیلی برای ما مهم است. تیم پدیده هم شرایطی مشابه ما دارد. امتیاز این بازی برای تیم ما حکم زندگی کردن یا به سکته رفتن را دارد.دو تیم با توجه به نتایج ضعیفی که در هفته‌های گذشته کسب کرده‌اند، نمی‌توانند بر روی مسائل و برنامه‌ریزی فوتبالی کاری از پیش ببرند و تیمی می‌تواند موفق شود که استرس تیمی خود را کنترل کند.

روی مسائل روحی و روانی کار کردیم
در این تعطیلات 10، 12 روزه لیگ فقط روی بحث روانی تیم کار کردیم تا بتوانیم با کسب 3 امتیاز این بازی شرایط بهتری در جدول داشته باشیم.باید در این بازی خوب کار کنیم و امتیاز بگیریم. تیم پدیده تیم خوبی است که از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برد و مطمئنا ما کار سختی داریم.

نمی خواستم تمرکزم بهم بریزد مصاحبه نکردم
در مورد ممنوع المصاحبه کردن بازیکنان باید بگویم در چند بازی اول لیگ شرایط خوبی داشتیم و به خاطر اردوهای خوبی که پشت سر گذاشتیم در نیم فصل دوم هم شروع خوبی داشتیم ولی متاسفانه به بحران رفتیم و به همین دلیل تصمیم گرفتم به خاطر اینکه تمرکز تیم بهم نریزد، خود را ممنوع المصاحبه کنم.

     
آی اسپورت
2015-03-05 15:11:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر