فهرست
زمزمه های جدایی بالوتلی: بعضی ها از من خوششان نمی آید
زمزمه های جدایی بالوتلی: بعضی ها از من خوششان نمی آید

زمزمه های جدایی بالوتلی: بعضی ها از من خوششان نمی آید


آی اسپورت - عکسی که دیشب ماریو بالوتلی روی اینستاگرام خود گذاشت معنای زیادی داشت و بیش از 1430 کامنت در کمتر از چند ساعت زیر آن نوشته شد. بالوتلی با انتشار عکسی ازلحظه شادی بازیکنان لیورپول مقابل برنلی در اینستاگرام خود نوشت:\" بعضی ها از من خوششان نمی آید ولی برخلاف آنچه فکر می کنند من یک بازیکن با روحیه تیمی هستم و به این تیم و به این پیروزی و این هواداران افتخار می کنم! همین طور ادامه دهید! آفرین بچه ها\"

مهاجم لیورپول به مدت نود دقیقه دیشب روی نیمکت نشست و شاهد پیروزی خانگی تیمش برابر برنلی بود. او در این فصل در لیگ برتر فقط یک گل زده و با این اظهارات علنا نارضایتی اش را از شرایط فعلی نشان داده است.
مسلما هیچکدام از 88هزار فالوئر بالوتلی در اینستاگرام که خیلی زود عکس او را \"لایک\" کردند، چیزی به غیر از این از چنین پیامی برداشت نکرده و حتی جملاتی که بالوتلی در انتهای پیام خود آورده هم نمی تواند آنها را نسبت به تمایل او برای ادامه حضور در این تیم متقاعد کند.

جمی ردنپ پسر هری ردنپ که ستون نویس دیلی میل است بعد از ماجرای آن پنالتی پرسروصدا در بازی رفت لیورپول و بشکیتاش بالوتلی را آفتی برای تیم دانست و خیلی ها در مرسی ساید دل خوشی از مهاجم ایتالیایی ندارند. با این اوصاف شرایط برای ادامه حضور او در این تیم روز به روز دشواتر می شود.

     
آی اسپورت
2015-03-05 16:30:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر