فهرست
پنج نکته فنی دیدار بنیادکار- پرسپولیس از نگاه آنالیزور برنامه نود
پنج نکته فنی دیدار بنیادکار- پرسپولیس از نگاه آنالیزور برنامه نود

پنج نکته فنی دیدار بنیادکار- پرسپولیس از نگاه آنالیزور برنامه نود

  1. سوشا مکانی بعد از مدت ها اشتباه فاحشی نداشت. البته یک خروج نادرست داشت اما توپ زیر پا یار خودشان افتاد. سوشا چند تا خروج خیلی خوب هم داشت. با توجه به اینکه پرسپولیس فشرده بازی می کرد، بنیادکار روی به این نوع بازی می آورد اما سوشا مکانی عملکرد خوبی نشان داد. ضمن این که دو سیو عالی داشت که یکی سوپر واکنش بود.
  2. دو دفاع وسط پرسپولیس تقریبا بدون اشتباه بودند و اتفاقا پرکارترین بازیکنان پرسپولیس هم بودند. این دو علی رغم سن بالایی که دارند اما تو اکثر نبردها با دوندگی بالا برنده بودند. عملکرد خوب بنگر و اومانیا باعث شد مربی بنیادکار دستور بدهد که مهاجمانش فاصله بگیرند و توپ ها به سمت مدافعان کناری پرسپولیس ارسال شود.
  3. امید عالیشاه در این بازی متفاوت ظاهر شد. دیگر از آن دریبل‌های بی هدف عالیشاه خبری نبود و با چشمانی باز پاس میداد و هم تیمی هایش را صاحب توپ میکرد. بهترین مثال هم توپی است که با دید خوب برای طارمی فرستاد و منجر به پنالتی شد. عالیشاه در کارهای تدافعی هم مشارکت بیشتری میکرد و در کل مسئولانه تر و با چشماتی بازتر از همیشه بازی کرد.
  4. این چهارمین بازی متوالی پرسپولیس است که گلی نخورده و موقعیت چندانی هم به حریفان نداده است. از آن مهم تر این است که حدودا با یک سیستم دارد بازی می کند و به یک ثبات تاکتیکی نزدیک می شود. این تیم پرسپولیس کمتر صاحب توپ می شود ولی سرعت انتقال توپ بالایی دارند و رفته رفته در این قالب تاکتیکی جا می‌افتند.
  5. پرسپولیس اگر در این بازی طور دیگری به پیروزی می‌رسید، اینقدر امیدوارکننده نبود. به عنوان مثال سراسر حمله می‌شد یا مالکیت توپ را بالا میبرد، انقدر اتفاق خوشحال کننده نبود که که الان دارد با همان تاکتیک بازی‌های گذشته بازی  می‌کند.
     
آی اسپورت
2015-03-06 18:28:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر