فهرست
گزارش: 51 ضربه ایستگاهی آخر رونالدو گل نشده!
گزارش: 51 ضربه ایستگاهی آخر رونالدو گل نشده!

گزارش: 51 ضربه ایستگاهی آخر رونالدو گل نشده!

آی‌اسپورت: دیدار خانگی رئال مادرید با ویارئال در یکشنبه این هفته فرصت خوبی برای کریستیانو رونالدو بود که گلزنی‌های خود از روی ضربات ایستگاهی را دوباره از سر گیرد. او دو بار در دقایق 45 و 78 فرصت داشت اما ضرباتش به بیرون رفت. آمار  او از این نظر در سرازیری سقوط افتاده و غیر از او کسانی هستند که می توانند ضربات کاشته را بزنند. غیر از بیل که سابقه بارزی در این زمینه دارد، ایسکو و تونی کروس هم متخصص شروع مجددها هستند علاوه بر سه نفری که در حال حاضر برای تیم بازی نمی کنند یعنی خامس رودریگس، لوکا مودریچ و سرخیو راموس.

بر اساس آمار رونالدو در 51 ضربه ایستگاهی آخرش موفق به گلزنی نشده: 21 ضربه به دیوار دفاعی خورده، 14 تا به بیرون رفته و 16 تا توسط دروازه‌بان یا تیرک دروازه برگشته.

او آخرین بار در برد صفر-4 رئال برابر بایرن مونیخ در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 29 آوریل 2014 گل زده. در لالیگا آخرین گلش از روی ضربات ایستگاهی حتی قبل‌تر است و به 26 مارس در زمین سویا برمی گردد.

کریستیانو و بیل بعد از ورود ستاره ولزی توافق کردند ضربات ایستگاهی را بین خود تقسیم کنند. ابتدا کریستیانو همه ضربات را می زد چون بیل وقتی شوت می کرد پشت رانش درد داشت اما حالا خوب شده و ضرباتی که از سمت راست به دروازه حریف زده می شود، بر عهده اوست. کریستیانو چپی‌ها را می زند، وسطی‌ها هم به ستاره پرتغالی‌ می رسد. ضرباتی که این دو نفر نزنند به راموس داده می شود.

در طول مدتی که این دو نفر با هم بودند، بیل چهار ضربه ایستگاهی را گل کرده و رونالدو پنج ضربه را. ضربات بیل برابر بتیس و سویا و گالاتاسرای در فصل قبل و اسپانیول در این فصل به ثمر نشسته. کریستیانو همه گل‌هایش در فصل قبل بوده که در لالیگا به سویا، سوسیداد و الچه، در لیگ قهرمانان به بایرن و در جام حذفی اسپانیا به اوساسونا گل زده.

اما کریستیانو اگر در ضربات ایستگاهی مشکل داشته در پنالتی ها آمار بسیار خوبی دارد. او در شش سال حضورش در رئال مادرید 60 پنالتی زده که 55 تایش گل شده یعنی 91.6 درصد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-05 16:58:12
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳، ۱۱:۱۵
عالیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر