فهرست
فرکی: فیروز کریمی هم بازی و هم کلاسی ام بوده است
فرکی: فیروز کریمی هم بازی و هم کلاسی ام بوده است

فرکی: فیروز کریمی هم بازی و هم کلاسی ام بوده است

آی اسپورت- فرکی در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با ملوان در خصوص بازی با ملوان و تعطیلات لیگ صحبت کرد:

 به منفعت طلبان اجازه نمی دهیم
بازی ساده‌ای مقابل ملوان نداریم و ملوان به عنوان تیمی پرسابقه در نیم فصل دوم متحول شده است.از لحاظ ورزشی و اجتماعی دوستان خوبی در انزلی دارم و هر وقت برای مسابقه به انزلی آمدیم دست پر بازگشتیم.در فوتبال باید همه مسائل در کمال احترام برقرار باشد و ملوان همیشه برای ما قابل احترام بوده است.ملوان همیشه قابل احترام است وعده‌ای در فضای آلوده فوتبال به دنبال منافع خود هستند ولی ما به آنان اجازه نمی‌دهیم.

این تعطیلات لطمه می زند
این وقفه‌ها در بازی های لیگ برتر آسیب‌های زیادی به تیم ها وارد می‌کند و تأخیر در برگزاری هفته بیست و سوم کار خوبی نیست و شاهد هستیم در لیگ برتر بارها تأخیر ایجاد شده است.طرفدار کمک به تیم‌های ملی تا جایی که به ما لطمه وارد نشود هستیم، امیدواریم در آینده برنامه‌ریزی‌ها به ما کمک کند.

برنامه ریزی در فوتبال ایران سلیقه ای است
برنامه‌ریزی در فوتبال ایران سلیقه‌ای است و باید به دنبال این باشیم که تقویم خودمان را اجرا کنیم و در برخی اوقات پیشنهادها برای تیم ملی سبب تغییر برنامه‌ها می‌شود و نباید در برنامه‌ریزی‌ها اولویت آخر باشگاه‌ها باشند.

کریمی همکلاسی من بوده
سرمربی سپاهان اصفهان با بیان اینکه فیروز کریمی هم‌بازی و هم‌کلاسی من بوده است، گفت: تقابل و رقابت در فوتبال زیاد داشتیم ولی به دلیل دوستی‌هایمان همواره به کریمی احترام خاصی قائلم.تصمیم اشتباه سبب نابودی پاس شد و امیدواریم پاس به زودی در فوتبال پایتخت احیا شود.

     
آی اسپورت
2015-03-05 17:40:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر