فهرست
بازگشت مودریچ، بازگشت رئال به روزهای اوج
بازگشت مودریچ، بازگشت رئال به روزهای اوج

بازگشت مودریچ، بازگشت رئال به روزهای اوج

آی‌اسپورت- لوکا مودریچ محبوب است و دل همه برایش تنگ شده. بازیکنان رئال مادرید حالا که یکی از‌ هم‌تیمی‌هایشان به جمعشان برگشته و با آنها تمرین می کند، کمی خوشحال‌تر هستند. این شادی هم برای اوست هم برای خودشان زیرا بازگشت لوکا مودریچ که برایش انتظار زیادی کشیدند درست در حساس‌ترین مقطع فصل می تواند کمک زیادی به کهکشانی‌ها بکند.

امروز درباره اینکه آیا این هافبک کروات با بقیه به بیلبائو سفر کند یا نه،‌ تصمیم گرفته‌ می‌شود. برنامه این بود که او سه‌شنبه آینده برابر شالکه به ترکیب تیم برگردد چون می تواند بازی خوش یمنی برای تیم باشد؛ رئال مقابل هوادارانش در برنابئو و با توجه به اینکه در گلزن‌کرشن با 2 گل برنده شده شانس خوبی برای صعود به یک چهارم نهایی دارد. مودریچ اما خیلی مشتاق به بازگشت است و ممکن است در فهرست کارلو آنچلوتی برای بازی بعدی باشد.

مرد شماره 19 حالا یک هفته کامل با بقیه بازیکنان رئال تمرین کرده و تکل، پاسکاری و شوت داشته تا ثابت کند پارگی تاندون حالا چیزی جز یک خاطره تلخ نیست.

آنچلوتی به شدت منتظر بازیساز اول تیم است که جایش به شدت در رئال خالی بود. در حالی که لوکاس سیلوا، آسیر ایارامندی و سامی خدیرا تلاش کرده‌اند جای او را پر کنند اما هیچ یک به جز تازه وارد برزیلی نتوانستند در ترکیب اصلی رئال جای بگیرند. هیچ کس در تیم ذره‌ای درباره اهمیت مودریچ به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فصل قبل تیم یا حداقل باثبات‌ترین آنها تردید ندارد.

     
آی اسپورت
2015-03-05 18:46:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر