فهرست
الخور تکذیب کرد: هنوز با رفیعی قرارداد نبسته‌ایم
الخور تکذیب کرد: هنوز با رفیعی قرارداد نبسته‌ایم

الخور تکذیب کرد: هنوز با رفیعی قرارداد نبسته‌ایم

آی اسپورت - یکی از روزنامه‌های قطر به نقل از مدیر بخش فوتبال باشگاه الخور مدعی شد که این باشگاه با هیچ لژیونری به توافق نهایی نرسیده و قرارداد امضا نکرده است. درحالی که در هفته جاری روزنامه العرب قطر از توافق نهایی سروش رفیعی، هافبک ملی‌پوش پرسپولیس با باشگاه الخور خبر داده بود و مدیر رسانه‌ای این باشگاه این خبر را تایید کرد اما یکی از روزنامه‌های قطری به نقل از مدیر بخش فوتبال باشگاه الخور اعلام کرد که هیچ توافق نهایی با لژیونری انجام داده نشده است.

حمد دسمال در مصاحبه با روزنامه الشرق قطر گفت: «باشگاه هنوز با بازیکنان لژیونری که امکان قرارداد با آنها دارد به توافق نهایی نرسیده است. تمام آنچه که وجود دارد تلاش‌ها و مذاکرات است و چیزی قطعی نشده است و تا این جای کار هنوز با هیچ لژیونری قرارداد امضا نکردیم. هیچ لژیونری به جز مادیسون که با ما قرارداد دارد را نداریم و تمام امور مربوط به مذاکرات است.»

در صورتی که این خبر صحت داشته باشد، یعنی مذاکرات سروش با الخور گره خورده و شاید او مجبور شود دنبال تیم جدیدی در قطر بگردد. پیشنهاد 800 هزار دلاری الخور به سروش، باعث تصمیم او برای جدایی از پرسپولیس و رفتن به این باشگاه شده بود.

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-06-16 14:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
مرتضی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
خداکنه برگرده به خونه
۸ ۱
موراتا
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
ان شاالله
۵
شاهین پرسپولیسی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۶
سروش به توافق نهایی دست پیدا کرده و فقط مونده امضای قرارداد..
براش بهترین ها را آرزو می کنیم ولی در برگشت از قطر دیگر جایی در پرسپولیس ندارد
۶ ۳
تا ابد پرسپولیسی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
جای سروش❤ ماست
۸
شاهین پرسپولیسی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۸
سروش همشهری من است و خیلی دوسش داشتم اما بد کرد با خودش.‌‌ می تونست بمونه و اسطوره بشه..‌ ولش کن بیخیال. زنده باد پرسپولیس ❤❤
سیروس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۳
اینقدر راحت قضاوت نکن. دمش گرم که گفت واسه پول داره میره و مثل بقیه بهانه های عجیب و غریب نیاورد. بهشون حق بده واسه زندگیشون خودشون تصمیم بگیرند. اینها شغلشون فوتباله، پس درآمد بیشتر هم یکی از معیار های تصمیماتشونه. خیلی از آدمها واسه یک میلیون تومان خودشونا خراب میکنند. حتی کاوه رضایی که بی اخلاقی اش بارها اثبات شده بود، هز سکوتش در مورد اخراج دروازه بان پرسپولیس در بازی با ذوب آهن، از مذاکره و وعده دادن به پرسپولیس تا روز آخر نقل و انتقالات پارسال وقتی که تصمیمش مدتها قبل واسه رفتن به استقلال قطعی بود تا فیل بازی کردن خودش و مدیر برنامه هاش واسه استقلال امسال. با اینکه پرسپولیسی هستم ،اولش من هم گفتم چه آدم آشغالیه که با فیلم بازی کردن سعی داشته تمام طلب پارسالشا وصول کنه ک بعد قرارداد بلژیک را علنی کنه. خیلی بدم اومد از این رفتار، ولی اگر بخواهی همه جوانب را ببینی یکم باید بهش حق داد که با دوز و کلک هم شده همین الان باید طلبش را بگیره وگرنه دیگه پولی دستش را نمیگیره. تیم های ایرانی پول بازیکن خارجی که میدونند اهرم محرومیت و جریمه فیفا دستشه را نمیدن، انتظار دادری پول بازیکن ایرانی که دستش جایی بند نیست را بدند. (البته نیاز به تذکر است که با این همه باز هم بی اخلاقی و ناجوانمردی کاوه رضایی خدشه ناپذیر است، به خاطر رفتارهای گذشته اش)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر