فهرست

دو هفته زودتر از موعد مقرر/ راموس به بازی شالکه می رسد

آی‌اسپورت: درست مانند لوکا مودریچ، سرخیو راموس هم بهبودی خود را باز یافته و به بازگشت به ترکیب رئال مادرید نزدیک شده است. مدافع تیم ملی اسپانیا از چهار فوریه و دیدار با تیم سابقش، سویا، دچار مصدومیت همسترینگ شده اما کفش‌های ورزشی را پوشیده و از چهارشنبه تمرین با توپ رسمی لیگ قهرمانان اروپا را آغاز کرده است. او می خواهد برای بازی سه‌شنبه هفته آینده با شالکه در لیگ قهرمانان بازی کند.

وقتی در بازی با سویا مصدوم شد تخمین ابتدایی شش هفته بود و این که ممکن است حتی ال کلاسیکوی 22 مارس را از دست بدهد اما راموس روی ریکاوری خود خیلی کار کرده و دو هفته زودتر از موعد مقرر تمرین را شروع کرده. البته او احتیاطا در سفر به سن‌مامس برای بازی با اتلتیک بیلبائو تیم را همراهی نمی کند اما از یکشنبه تمرین را با بقیه بازیکنان شروع می کند و در ترکیب تیم برای بازی با ژرمن‌ها قرار می گیرد.

وقتی راموس آماده باشد، آنچلوتی دوباره می تواند به رهبر خط دفاعی‌اش اتکا کند. او در پنج بازی اخیر رئال غایب بوده و جای خالی‌اش کاملا حس شده. او بع از بازی با شالکه در دیدار با لوانته هم بازی خواهد کرد تا قبل از ال کلاسیکو و سفر به نوکمپ 180 دقیقه فرصت بازی و کسب آمادگی بیشتر را داشته باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-05 19:18:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر