فهرست
توتی: قیمت من ۲۰۰میلیون یورو است
توتی: قیمت من ۲۰۰میلیون یورو است

توتی: قیمت من ۲۰۰میلیون یورو است

آی اسپورت- فرانچسکو توتی اسطوره باشگاه رم که به تازگی کفش‌هایش را آویخته در مصاحبه اخیرش با اسکای درباره مسائل مختلفی صحبت کرده است، از اسپالتی گرفته تا بازار نقل و انتقالات و کسب توپ طلا، به نکته‌های مهمی اشاره کرد:

اسپالتی

هیچ وقت مشکلی با اسپالتی نداشتم و احتمالاً در آینده هم نخواهم داشت. بهتر است که به شکل متفاوت‌تری به بازیکنان نزدیک شد، اگر من جای او بودم، به عنوان مربی به شکل دیگری با بازیکنان برخورد می‌کردم.

ترک رم، پیشنهاد از مادرید

در سال ۲۰۰۴ پیشنهادی رسمی از رئال مادرید داشتم که می‌توانستم رم را ترک کنم، اما شانس کسب عناوین قهرمانی متعدد را کنار گذاشتم تا همچنان پیراهن رم را بپوشم، پوشیدن این پیراهن برایم مهمترین چیز بود. در نهایت در این باشگاه، شور، عشق و تعصب را دریافت کردم که برایم از تمام جام‌ها ارزشمندتر است. همیشه ۱۰۱ درصد توانم را می‌گذاشتم چرا که رم اولویت اول و آخرم بود.

توپ طلا

زمانی که در رم بازی می‌کردم، می‌دانستم برای تصاحب توپ طلا شانس کمتری به نسبت بازیکنان تیم‌های رئال مادرید، یوونتوس و یا میلان دارم، شاید این تنها چیزی باشد که بابتش افسوس می‌خورم.

قیمت من!؟

اگر دست من بود برای خرید بازیکن، هر پولی را خرج می‌کردم تا بهترین‌ها را بخرم، چرا که برای قهرمانی و ساختن تیمی قوی، نیاز به بازیکنان بزرگ و خاصی دارید، اما این مدیران هستند که درباره خریدها تصمیم می‌گیرند و قیمت‌گذاری می‌کنند، با ابعاد بازار کنونی، قیمت من می‌توانست به ۲۰۰ میلیون یورو برسد.

نود

۸    
آی اسپورت
2018-02-13 23:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر