فهرست
آزمون حیثیت؛ چه کسی جای آتیلا را می‌گیرد؟
آزمون حیثیت؛ چه کسی جای آتیلا را می‌گیرد؟

آزمون حیثیت؛ چه کسی جای آتیلا را می‌گیرد؟

آی اسپورت – آتیلا حجازی بعد از یک بازی که سرمربی‌گری نفت تهران را بر عهده داشت عطای کار در این تیم را به لقایش بخشید. اتفاقی قابل پیش بینی که خیلی‌ها از قبل درباره آن به آتیلا هشدار داده بودند. او سومین سرمربی بود که در این فصل روی نیمکت نفت می‌نشست. پیش از او حمید درخشان و علی کریمی در چند بازی روی نیمکت نفت نشستند اما بعد از اینکه وعده‌های مختلف حمیدرضا جهانیان مالک این باشگاه عملی نشد تصمیم به کناره گیری گرفتند.

حالا همه منتظر دو اتفاق دیگر هستند. اول اینکه جهانیان (که به حق از عادل فردوسی پور لقب پدیده را گرفته بود) بیاید و در این باره توضیح بدهد و همه را مقصر بداند  جز خودش. البته وعده‌های تمام نشدنی او هم به احتمال فراوان تکرار خواهند شد. مورد دوم انتخاب سرمربی بعدی نفت است. البته اوضاع نفت آنقدر به هم ریخته است که بعید است کسی ریسک پذیرفتن هدایت این تیم را بپذیرد.

واقعیت این است که در این باشگاه هیچ چیز سر جایش خودش نیست و با توجه به ناراحتی بازیکنان نفت از وضعیت‌شان، هیچ مربی نمی‌پذیرد که به محل تمرینات نفت برود و از آن‌ها بخواهد تمرین کنند. چون بازیکنان دیگر حاضر به ادامه کار با این شرایط نیستند. از طرفی با اتفاقاتی که در این مدت افتاده مشخص شده که دیگر نمی‌‌شود به حرف‌های جهانیان اعتماد کرد. هر مربی که پیشنهاد کار در نفت را دریافت کند با دیدن وضعیتی که برای کریمی و درخشان و حجازی پیش آمده ریسک این کار را نمی‌پذیرد.

کلید حل مشکلات این باشگاه فقط در تغییر مالکیت آن است. اگر این اتفاق بیفتد می‌شود به تغییر وضعیت امیدوار بود. اما اگر قرار باشد همچنان جهانیان به کارش ادامه بدهد هیچ تغییری قابل تصور نیست.

۲ ۵  
آی اسپورت
2017-12-28 16:35:00
نظر دهید

۵ نظر
ویلی
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
زشته دیگه مسخره بازیم حدی داره.....این مدل تیمداری نوبره خیر سرمون لیگ برتره!!
اره
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
خیلی عوامانه هستخخخخخخخخخخخخخخ
۶
کوهیار
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
درخشان حاضره دوباره بیاد چون هیچ عزت نفس نداره
۷
Dark
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۰۶:۵۷
پر واضح است که اینها میخواهند بی سرو صدا و بدون اینکه تقصیری متوجه شان شود نفت را منحل کنند، ولی از آنجایی که میترسند به یکباره اینکار انجام شود، ذره ذره و با تصمیمات سریالی نابودکننده و رها کردن این تیم در انبوه مشکلات و بی پولی پروژه را به پیش میبرند ... گفته اند پول نفت دیگر برای اداره کشور کفاف نمیدهد .... کسری بودجه سال آینده غوغا خواهد کرد و آن وقت اینها با هزار و یک بدبختی .... از قبیل ماجراجویی و جنگ پراکنی در کشورهای اطراف، تروریست پروری، صندوق های بیمه و بازنشستگی ورشکسته و حقوق های معوق را که کلی هم خرج دارد ول میکنند، پول فروش نفت را بدهند به تیمهای فوتبال؟ .......... پارس جنوبی و نفت آبادان هم اوضاع قاراش میشی دارند چه رسد به نفت بیچاره تهران ....

اینها خیلی زیبا در قبال نفت تهران که قدمتی بسیار دارد از خود سلب مسئولیت کرده و آن را بی پناه به طرفی پرت کردند ...

بازیکنان و کادر نفت باید فکری اساسی بکنند ... باید اعتراض کنند و آبروی اینها را ببرند ... و کوتاه هم نیایند ... تا شاید در کارشان گشایشی صورت بگیرد.

خوشحالیم که آتیلا هم زود به اشتباهش پی برد، در این گنداب هر کسی وارد شود فقط اعتبار و حیثیت خود را خدشه دار کرده ... چون بستری برای کار مفید و سازنده که هیچ .. .بستر برای کار آماتور هم فراهم نیست ....

با سپاس
یونس
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
اگه این مردک یک مثقال شعور داشت شرایط کریمی و درخشانو درک می کرد نمیومد امثال جهانیان رو هم باید اعدام کرد اموالشونو هم مصادره تا با حیثیت فوتبال اینطور بازی نکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر