فهرست
تنش به جای تدبیر، سانسور به‌جای شفافیت
تنش به جای تدبیر، سانسور به‌جای شفافیت

تنش به جای تدبیر، سانسور به‌جای شفافیت

آی اسپورت – تا قبل از آنکه برخی رسانه‌ها در اقدامی غیرحرفه‌ای اعتراض چند هوادار پرسپولیس به وزارت ورزش، مدیریت باشگاه، سازمان لیگ و داوری‌های لیگ برتر را سانسور کنند، سؤال اصلی این بود که چه کسی این تجمع را برپا کرده و چرا در این روز‌ها که پرسپولیس برای بازی مقابل السد به دوحه رفته و یک دیدار حساس در لیگ قهرمانان دارد، برخی هواداران این تیم به مسائل داخلی معترض شدند؟ عده‌ای سر نخ این تجمع را در جمع بازیکنان پرسپولیس جستجو می‌کردند و عده‌ای هم معتقد بودند صبر هواداران به سر آمده است. اما وقتی خبر تجمع ده‌ها هوادار پرسپولیس به شکل عجیبی از سوی چند رسانه رسمی سانسور شد، سؤال‌ها به سمت دیگری رفت و مواردی مثل متفرق کردن هواداران پرسپولیس و نحوه برخورد با اعتراض آن‌ها مورد توجه مردم قرار گرفت. در واقع همین اشتباه تاکتیکی در پوشش رسانه‌ای خبری که به ظاهر ساده و پیش‌پا افتاده بود، باعث شد سایر هواداران پرسپولیس نسبت به این اتفاق حساس شوند. معلوم نیست چه زمان می‌خواهیم یاد بگیریم که نباید هر خبر ساده‌ای را سانسور کرد و باعث ایجاد حساسیت مضاعف شد. این رفتار‌های شتاب‌زده، فوتبالدوستان را عصبی‌تر می‌کند. چرا بعضی‌ها با دست خودشان به تنش‌های موجود در فوتبال دامن می‌زنند؟ تدبیری که از آن حرف می‌زدیم، کجاست؟

 

خبر ورزشی 

۹ ۷  
آی اسپورت
2019-03-12 12:24:00
نظر دهید

۷ نظر
آرش6
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
کی سانسور کرد ؟؟؟

سایت نود و ورزش سه پژمان گند شناس

روزنامه پیروزی و سایت رسمی باشگاه

کانالهای تلگرامی عباس گدا -دیروز مردم معترض عباس گدا رو هم هو کردند

خبر ورزشی هم تحریف کرد ماجرا رو گفت برای اعتراض به نتایج بوده

بهرام
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
خلاصه اعتراضشون اینه که چرا امسال مثل دو سال قبل وزارت ورزش رقیباشونو ضعیف نکرده یا اینکه چرا داورا مثل سابق بازی رو براشون در نمیارن وگرنه که تا همینجای فصل امتیازای حساسی از داوری تو جیب لنگ واریز شده که اگر اونارو کم کنن وسط جدول به زور میمونن.
خلاصه که حق آب و گل حکومتی بودن رو میخوان
۳ ۱
neo
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۳۵
حق داری امروز اینقدر پررو باشی.
پرسپولیس اگه سوگلی بود که خبر تجمع هواداراش تو رسانه ای مثل ورزش سه و نود سانسور نمیشد . سوگلی بودن یعنی دامنه اعتراضاتت به مجلس کشیده بشه و یه نماینده به خاطر عزیزکرده حکومت یادش بره مسئولیت اصلیش چیه.
۳
ساشا باتیستوتا
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
تحریف کنندگان اصلی همین روزنامه کیروش ورزشی هست. بعد رفتن کیروش یتیم شدند صبح تاشب برعلیه برانکو و پرسپولیس دروغ می نویسند ولی این آرزو رو به گور می بیرید که ما برانکو رو تنها بزایم.
....
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۴۲
همین‌ هایی که اینجور با تجمع وحشی بازی در میارن اگه بهشون بگی نفری هزار تومان برا تیم بدید جیم میشن.یه مشت بیکار و علاف و احمق
۲
عارف
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۴۷
پرسپولیس خدا را دارد و ۴۰ ملیون هوادار پشت این تیم هستند

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام

و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است

با ریشه چه می کنید؟

گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید

پرواز را علامت ممنوع می زنید

با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟

گیرم که می کشید

گیرم که می برید

گیرم که می زنید

با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟

6
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
سایت وزین نود و ورزش سه خبر رو سانسور کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر