فهرست
قول می‌دهی خودت با قلعه‌نویی دعوا نکنی؟
قول می‌دهی خودت با قلعه‌نویی دعوا نکنی؟

قول می‌دهی خودت با قلعه‌نویی دعوا نکنی؟

آی اسپورت - این روزها پای خیلی‌ها به ماجرای درگیری لفظی امیر قلعه‌نویی و افشین پیروانی کشیده شده است. بعضی‌ها به طرفداری از یکی از طرفین ماجرا وارد شده‌اند  و علیه طرف دیگر دعوا خط و نشان می‌کشند از او می خواهند خودش را با این شلوغ بازی‌ها گنده نکند! و بعضی‌ها هم از پیروانی و قلعه‌نویی خواسته‌اند به این دعوا خاتمه دهند. اما نکته جالب در این میان ورود سیدمهدی رحمتی به ماجراست. او با انتشار یک استوری از دو طرف خواسته به هم احترام بگذارند و با هم آشتی کنند. رحمتی این استوری را با حدیثی از امام علی(ع) آغاز کرده، به بعضی از اشتباهاتش در رابطه با مربیانش اعتراف کرده و از ناصر حجازی، منصور پورحیدری، پرویز مظلومی و حتی امیر قلعه‌نویی به عنوان کسانی نام برده که دوست دارد به عقب برگردد و دست آنها را ببوسد! حالا این که رحمتی به مربیانش احترام می‌گذارد و از بعضی از برخوردهایش با آنها پشیمان است اتفاق خوبی است. حتی دعوت او به آشتی بین قلعه‌نویی و پیروانی هم یک کار ارزشمند و اخلاقی است اما این وسط یک مساله مهم وجود دارد و آن خود جناب رحمتی است. اصلا ما قول می‌دهیم هر جور شده پیروانی و قلعه‌نویی را آشتی بدهیم اما آیا واقعا تضمینی وجود دارد که دو روز دیگر به هر دلیل و بهانه‌ای رابطه رحمتی و قلعه‌نویی شکرآب نشود و مصاحبه‌های طعنه‌آمیز دوباره شروع نشود؟

اصلا رحمتی خبر دارد که یکی از رکوردداران مصاحبه علیه قلعه‌نویی است؟ می‌داند که طعنه‌هایی که او به قلعه‌نویی در این چند سال زده برای مایلی‌کهن قفل است؟ آیا رحمتی یادش رفته وقتی از استقلال به پیکان رفت و در بازی با استقلال به سمت نیمکت این تیم و قلعه‌نویی نرفت چه توضیحی داد؟ او مدعی شده بود که تا عمر دارد به سمت قلعه‌نویی نخواهد رفت چرا که نمی‌تواند برخی چیزها را نادیده بگیرد!

او ادعا کرده بود که یکی از دلایل اختلافاتش با قلعه‌نویی حرف‌های رکیک او در رختکن بعد از باخت ۴-۲ استقلال به ملوان بود! حالا بگذریم که همین قلعه‌نویی سه روز پیش به فیلم لو رفته از پیروانی بابت دعوت پرسپولیسی‌ها به چرک بازی و شارلاتان بازی در رختکن حمله کرده بود! خلاصه این که آقای رحمتی به امروز نگاه نکن. دو روز دیگر اتفاقی می‌افتد و خودت می‌روی توی تیم افشین پیروانی! از ما گفتن بود!

۴ ۱  
آی اسپورت
2020-04-26 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
يكشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۰:۳۳
امیر قلعه نویی ذاتا آدم بد دلی نیست اما تو فوتبال ایران هرجا دیدین دعوایی شده و قلعه نویی یک سر داستان هست شک نمنید مقصر اصلی قلعه نویی هست.. اساسا 30 ساله فوتبال میبینم این شخص با همه حداقل یک سری دعوا کرده..
ایشون با همه یه سری فایت داشته پس معلومه آدم مشکل داریه و اخلاق نداره :
پیروز قربانی
امیرحسین صادقی
مجتبی جباری
آندو تیموریان
مهدی رحمتی
علی دایی
محمد مایلی کهن
مجتبی محرمی
افشین پیروانی
جواد کاظمیان
آذری مدیرعامل ذوب آهن
کی روش
جواد نکونام
با همه یک سری دعوا کرده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر