فهرست
شفر: قربانی «باجو» می‌شود و بر می‌گردد
شفر: قربانی «باجو» می‌شود و بر می‌گردد

شفر: قربانی «باجو» می‌شود و بر می‌گردد

وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال با حضور در نشست خبری درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که در زیر می‌خوانید:

صحبت های اولیه؟

بازی کردیم، گل خوردیم و طبیعی بود که تا پایان فصل نمی شد بدون دریافت گل کار را ادامه دهیم. در دقایق آخر یک موقعیت بسیار خوب داشتیم که گل نشد. ما در کل خوب بودیم. به بازیکنان گفتم چرا ناراحت هستید؟ ما بازی خوبی کردیم و البته چند بازیکن ما هم مصدوم شدند. در دو سه هفته اخیر به قربانی گفتم که تو یکی از مهم ترین گل های سال ما را می زنی. به او گفتم ناراحت نباش. او بر می گردد و برای ما گلزنی می کند. بازی سختی بود و از دقیقه اول مشخص بود که بازی سختی داریم. مشخص بود که در موقعیت سرور جپارف چقدر به او نیاز داریم. در بازی بعدی در این پست بازی می کند.

تعویض‌های استقلال؟

بله راضی بودم. می خواستم اگر می شد جپارف را به بازی بفرستم ولی او را نداشتیم. باید بر اساس شرایط ببینیم که چکار کنیم. داریوش شجاعیان در نیمه دوم در جای سرور بازی می کرد و کمی آسیب دیدگی داشت. ما یک بازیکن بسیار قوی در آن منطقه لازم داشتیم. با داریوش و بدون او فرصت گلزنی داشتیم

فرصت به جوانان؟

فردا یک تیم منتخب از آکادمیمان داریم برای بازیکنانی که امروز بازی نکردند. ما روی این بازی ها حساب می کنیم و بر این اساس دقت می کنیم که چه بازیکنانی می توانند به ما کمک کنند از این مسئله استفاده می کنیم.

استقلال بدون جپاروف خوب نیست؟

شما بازی را کاملا دیدید؟ طبیعی است که وقتی جپارف را نداشته باشید خیلی از توپ ها به عقب بر می گردند. این چیزی که گفتید یک نوع تعریف از تیم ما بود. وقتی شما از عملکرد ما راضی نبودید ولی در سطح خیلی خوبی بازی کردیم.

عملکرد سازمان دفاعی استقلال؟

من اگر بخواهم راجع به عملکرد بازیکنان به صورت دقیق صحبت کنم، ترجیح می دهم چهره به چهره با آنها صحبت کنم. نمی خواهم بازیکنان در رسانه ها بخوانند که نظرم راجع به آنها چیست. فکر می کنم دروازه بان ما و پرسپولیس بهترین دروازه بانان ایران هستند.

شعارها علیه قربانی و صحبت های برانکو؟

همه بازیکنان ما عاشق استقلال هستند. همه تلاش می کنند با صد درصد وجودشان کار کنند. من به قربانی هم گفته بودم که او بالاخره یکی از گل های سال ما را می زند. وقتی می برید دوستان زیادی دارید ولی وقتی نبرید فقط دوستان خوبی دارید. به او گفتم وقتی که از رختکن می رود بیرون بداند همه اعضای فنی و بازیکنان حامی او هستند و من بازی فینال در سال 94 را به یاد می آورم. در آن  بازی باجو پنالتی را از دست داد و قربانی هم قطعا بر می‌گردد و همه ما به او کمک می‌کنیم. باور کنید همه اعضای باشگاه پشت سر او هستند و از او حمایت می‌کنند. یک مقدار شاید عکس العمل هواداران به خاطر ناراحتی و احساساتی بودن آنها باشد و فردا بگویند او بازیکن خوبی است و برای ما خوب کار کرده است. اما درباره برانکو باید بگویم که لزومی ندارد درباره سرمربی پرسپولیس صحبت کنیم. بهتر است راجع به بازی خودمان صحبت کنیم نه آقای برانکو.

۱۵ ۸  
آی اسپورت
2018-01-12 19:18:00
نظر دهید

۸ نظر
ابیدل
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۸
بدترین بازی فصل استقلال بود باید 5 6 تا میخورد
سوشاتاجی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۰
شفر عزیز نگرانتم بخاطر قربانی و جابر
محسن
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۰۲
هیچ دلیل و منطقی،پشت استفاده از جابر انصاری نیست.با حضور جابر انصاری،تیم حریف از گل نخوردن مطمئن میشود و با حضور منتظری از گل زدن مطمئن میشوند!!!
۲
رصا
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
واقعا ھنوز نفھمىدى کھ قربانى در حد لىگ دو ھم نىست
تاج اسیا
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۳
امروز همش فکر میکردم منصوریان برگشته داره تیمو مربیگری میکنه .. دقیقا همون تفکرات
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۱
شوفر جان شما گرمی حالیت نیست اول فصل جباری هم رو دوش هوادارا اومد قرار بود بیاد پاس تو در بندازه و حسن آسنسیو قرار بود آقای گل بشه با شهباز زاده و قربانی سه تایی مشترکا

همش تقیر وزیر پرسپولیسی بود که تو برنامه نود گفت ا آقا چرا میخندی ؟؟من نبودم
۳
444
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
امروز تیم ناامیدکننده بازی کرد تو ازادی دائم درحال دفاع کردن بودیم
۵
امین لاجوردی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۳۹
دومین بازی خیلی ضعیف استقلال شفر

اگه نبود جبارف آنقدر تاثیرگذاره که کلا تیمهایی درحد سایپا و تراکتورالان اینقدر فشار بیارن و ما اینقدر ضعیف بازی کنیم پس فرق شفر با ایرانی چیه؟

پلن بی ما کجاست وقتی جبارف نیست؟؟

وقتی الهلال و العین جبارف رو خنثی کنن تکلیف چیه؟؟

جباری بدرد این موقع هم نمیخوره اما جابروقربانی موثرن؟؟
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر