فهرست
طلسم سوارز در اروپا؛ ۶۰۶دقیقه بدون گل
طلسم سوارز در اروپا؛ ۶۰۶دقیقه بدون گل

طلسم سوارز در اروپا؛ ۶۰۶دقیقه بدون گل

آی‌اسپورت- لوئیس سوارس مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا در بازی اخیر تیمش در رقابت‌های لالیگا موفق شد تا بعد از مدت‌ها در این تورنمنت گلزنی کند و طلسم ناکامی‌‌اش در گلزنی در لالیگا را بشکند. او در بازی با لگانس در ورزشگاه بوترارکه، دوباره به گل رسید و با زدن دو گل نقش پررنگی در برد تیمش مقابل حریف مادریدی داشت. این اتفاق در شرایطی رخ داد که سوارس در 4 بازی قبل از آن در لالیگا نتوانسته بود به گل برسد و آخرین گل او قبل از گلزنی مقابل لگانس، به مصاف تیمش مقابل اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو برمی‌گشت.

حالا امشب در لیگ قهرمانان اروپا سوارس در ورزشگاه تورین چالش تازه‌ای را پیش‌رو دارد: گلزنی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا. او 606 دقیقه است که در رقابت‌های اروپایی نتوانسته دروازه حریفان را باز کند و آخرین باری که او در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به گل رسید به بازی برگشت بارسلونا مقابل پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه نوکمپ و در فصل گذشته این رقابت‌ها برمی‌گردد که در روز 8 ماه مارس اتفاق افتاد. در آن بازی سوارس گل اول تیمش را در آن دیدار تاریخی به ثمر رساند و در دقیقه 3 بازی دروازه تراپ را باز کرد اما از آن به بعد سوارس دیگر نتوانسته در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کند. البته او موقعیت‌های زیادی هم برای باز کردن دروازه حریفان داشته ولی در این مسیر ناکام مانده بود.

بعد از بازی با پی‌اس‌جی، سوارس در هر دو بازی بعدی تیمش در مرحله یک چهارم پایانی مقابل یوونتوس در ترکیب اصلی بود و در هر دو بازی عین 90 دقیقه بازی کرد. این فصل هم او از ابتدا در ترکیب تیمش مقابل یوونتوس، اسپورتینگ لیسبون و هر دو بازی با المپیاکوس به میدان رفت و در همه بازی‌ها به جز یکی از مصاف‌ها با حریف یونانی (که 89 دقیقه بازی کرد)، عین 90 دقیقه در زمین بود.

لوئیس سوارس در فصل گذشته 28 گل در لالیگا به ثبت رساند، در جام‌حذفی به 4 گل رسید و در لیگ قهرمانان اروپا 3 گل زد. در بازه زمانی مشابه فصل او 8 گل در لالیگا زده بود و در لیگ قهرمانان اروپا هم به 2 گل رسیده بود ولی تا به اینجای فصل جاری تنها 5 گل زده که همگی هم در لالیگا بوده.

 

۲    
آی اسپورت
2017-11-22 18:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر