فهرست
تابستان شلوغ میلان؛ 150میلیون یورو برای 4 ستاره
تابستان شلوغ میلان؛ 150میلیون یورو برای 4 ستاره

تابستان شلوغ میلان؛ 150میلیون یورو برای 4 ستاره

آی اسپورت - میلان به لطف پول‌های چینی‌ها امیدوار است که دوباره تبدیل به قدرت اول فوتبال اروپا شود و برنامه ریزی‌ها را در این زمینه آغاز کرده است. جیانلوئیجی دوناروما، محصول آکادمی میلان تبدیل به پدیده جدید روسونری شده است اما آن‌ها در نظر دارند که با خرید بازیکنان آینده دار تیم‌شان را تقویت کنند. در حقیقت میلان برای خرید چهار بازیکن در تابستان آینده ۱۵۰ میلیون یورو کنار گذاشته است.

دومنیکو براردی، مهاجم ۲۲ ساله ساسولو که در گذشته مورد توجه یوونتوس قرار داشت یکی از اهداف اصلی میلان است. این بازیکن سابقه درخشش در مقابل میلان را هم دارد. فدریکو برناردشی، مهاجم ۲۲ ساله فیورنتینا دیگر گزینه روسونری هاست. پاریسن ژرمن هم شرایط این بازیکن را زیر نظر دارد. برناردشی در این فصل ۹ گل زده و پنج پاس گل داده است. او بازیکنی سریع، تکنیکی وچپ پاست.

کیتا بالده، بال چپ ۲۱ ساله لاتزیو که اصالتی اسپانیایی- سنگالی دارد محصول آکادمی بارسلوناست و در این فصل پنج گل زده و دو پاس گل داده است.گزینه چهارم میلان هم ماتئو موساچیو، مدافع ۲۶ ساله ویارئال است. این بازیکن آرژانتینی می تواند رهبری خط دفاع میلان را به عهده بگیرد. میلان البته برای زمستان هم شرایط خرید جرارد دئولوفئو، محصول آکادمی بارسلونا که در اورتون موفق نبوده را زیر نظر دارد.

 

90tv

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-07 11:35:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
با اینا کهه تیمتون قوی نمیشه که نهایتا بتونید دوم بشید تو سری آ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر