فهرست
صبحانه با آی اسپورت: بازگشت دنیزلی
صبحانه با آی اسپورت: بازگشت دنیزلی

صبحانه با آی اسپورت: بازگشت دنیزلی

آی اسپورت – صبحانه امروز را با واکنش کمال کامیابی نیا به حکم جدید کمیته انضباطی شروع کنیم. هافبک کلیدی قرمزها بعد از محرومیت در دربی و بازی با سپاهان، حالا جلوی نفت هم نمی تواند تیمش را همراهی کند. کامیابی نیا در واکنش به این موضوع در اینستاگرامش عکسی در قسمت استوری منتشر کرد که نوشته بود: «خداوند با صابران است.»

بازگشت دنیزلی به دنیای فوتبال

مصطفی دنیزلی به دنیای فوتبال برمی گردد. او که سال ها پیش هدایت تیم پرسپولیس را به عهده داشت و به همین دلیل هم در ایران و میان هواداران این باشگاه محبوبیت بالایی دارد، مدتی به خاطر مشکلات خانوادگی اش از دنیای فوتبال دور بود. اما حالا او پس از طلاق همسرش می خواهد دوباره به دنیای فوتبال برگردد. باشگاه اسکی برای ورود به سوپرلیگ ترکیه تلاش می کند و در روزهای اخیر به خاطر عدم موفقیت در کسب نتایج مربی قبلی خود را اخراج کرده است و حالا گفته می شود با دنیزلی به توافقات اولیه دست یافته است.

رحمتی باعث فیکس شدن اسماعیلی نشد

دیروز یکی از روزنامه های ورزشی خبری منتشر کرد مبنی بر اینکه فرشید اسماعیلی با حمایت و سفارش مهدی رحمتی در دربی فیکس به میدان رفته و درخشیده است.به گزارش نامه نیوز، باشگاه استقلال اما این خبر را تکذیب کرد و نوشت: این خبر کذب محض است و به هیچ وجه صحت ندارد. در استقلال همه تصمیمات فنی با کادر فنی و در راس آن سرمربی تیم است.

مشورت عزت اللهی با کی روش

سعید عزت اللهی برای رفتن به آنژی با سرمربی تیم ملی مشورت کرده. او به خبرآنلاین گفته: نظر آقاي كي‌روش هم درباره ماندنم در روسيه مثبت بود. به همين خاطر تصميم گرفتم بمانم و به فوتبالم در اين كشور ادامه دهم. من پيشنهادهاي نسبتاً زيادي داشتم ولي بعضي از آنها به صورت رسمي نبودند. مثلاً مي‌گفتند از انگليس يا لاليگا پيشنهاد دارم ولي هيچ باشگاهي به صورت رسمي خواهان جذب من نشد. از هلند هم پيشنهاد جدي به دستم نرسيد و بيشتر در حد حرف بود.

۱    
آی اسپورت
2017-02-15 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر