فهرست
شجاعی در آستانه اخراج از پانیونیوس
شجاعی در آستانه اخراج از پانیونیوس

شجاعی در آستانه اخراج از پانیونیوس

آی‌اسپورت- رفتارهای کنترل نشده و خشونت‌های بی‌مورد مسعود شجاعی در جریان بازی خشم مدیران پانیونیوس را به همراه داشته است. شجاعی که فصل قبل با دریافت 13 کارت زرد و یک کارت قرمز یکی از خشن‌ترین بازیکنان لیگ یونان بود در این فصل هم تنها تا پایان هفته یازدهم رقابت‌ها 5 کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرده که بسیاری از این اخطارها به خاطر اعتراضات بی‌مورد و ایجاد تنش در بازی نصیب او شد و حالا بنابر نظر طرفداران پانیونیوس و رسانه‌های یونانی این نوع رفتار شجاعی به دیگر بازیکنان تیم استرس وارد کرده و تأثیر منفی روی کل تیم می‌گذارد که این موضوع با خشم کادرفنی و مسئولان باشگاه روبه‌رو شده است. مسعود شجاعی در دیدار اخیر پانیونیوس مقابل شانتی که منجر به شکست ۲ بر صفر تیمش شده، بار دیگر و در دقیقه 27 پس از دریافت کارت زرد بازی را به تشنج کشید و سرمربی پانیونیوس که این رفتار مسعود را بی‌احترامی به تیم قلمداد کرد، در بین دو نیمه این بازیکن را تعویض کرد و روی نیمکت نشاند. بنابر اعلام مسئولان پانیونیوس گویا مسعود از بازی در این تیم خسته شده است. او ابتدا باید یاد بگیرد به همبازیان و تیم خود احترام بگذارد و یک جایی باید با این رفتار او برخورد می‌شد. مسعود باید مشخص کند که آیا مایل به ماندن در پانیونیوس است یا خیر؟

همه این‌ها در حالی است که گفته می‌شود مسعود شجاعی برای پیوستن به آاک با این تیم به توافق رسیده است و هواداران پانیونیوس رفتارهای عجیب این بازیکن را بی‌ارتباط به این توافق نمی‌دانند. در همین حال گریگوری، سرمربی پانیونیوس در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: خیلی چیزها باید در تیم تغییر کند. این یک واقعیت است که ما نیاز به بازبینی در تیم داریم و باید این مشکلات را در همین زمستان حل کنیم. این مهم است که تیم آرامش خود را در داخل و خارج از زمین حفظ کند و تا زمانی که این تنش‌ها در تیم وجود دارد، نمی‌توانیم نتایج مطلوبی بگیریم.

خبرورزشی

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-11-22 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحیدپرسپولیسی
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۷
فوتبالیست آماتور صفت ایرانی.. بازم دلشون ویار پول بیشتر و تیم دیگه کرده..ازینا تو لیگ خودمون خیلی داریم..پولادی که شیشه رختکن مس رو شکست.. شجاعیان که سر تمرین نمیرفت با اینکه قرارداد داشت.. بیرانوند که نمیخواست تو نفت بازی کنه ولی قرارداد 3 ساله داشت.. طارمی که بدنسازی ها رو میپیچوند..شهباززاده که شروع فصل غیبش زد. کاوه که به تیمش و هواداراش دروغ گفت و یهو سر از بلژیک درآورد، طیبی که شب تو جم بود صب دوحه... کنعانی که عاشق پرسپولیس بود یهو رنگش عوض شد.. تا خود صب براتون اسم میبرم از این صنف کلاه بردار طمعکار..
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر