فهرست
در مسیر تاریخ‌؛ یووه ۱۰۴ امتیازی می‌شود؟
در مسیر تاریخ‌؛ یووه ۱۰۴ امتیازی می‌شود؟

در مسیر تاریخ‌؛ یووه ۱۰۴ امتیازی می‌شود؟

آی اسپورت - یوونتوس در نخستین بازی هفته بیست و چهارم سری آ جمعه شب میزبان فروزینونه بود و در پایان با گل های دیبالا، بونوچی و رونالدو با نتیجه ۳-۰ از سد حریف فانوس به دست خود گذشت تا در پایان هفته بیست و چهارم ۶۶ امتیازی شود. تا قبل از بازی امشب ناپولی برابر تورینو، یوونتوس فاصله خود را با نزدیک ترین تعقیب کننده در جدول به عدد ۱۴رسانده است. با ادامه همین روند شاگردان مکس آلگری تا پایان فصل به امتیاز ۱۰۴خواهند رسید که این، رکورد امتیاز در تاریخ سری آ خواهد بود؛ رکوردی که هم اکنون نیز در اختیار بانوی پیر است.

رکورد بیشترین امتیاز در طول یک فصل سری آ متعلق به یوونتوس فصل ۲۰۱۳ است. شاگردان آنتونیو کونته در پایان آن فصل با کسب ۳۳برد، ۳تساوی و ۲شکست با ۱۰۲ امتیاز برای سومین فصل متوالی قهرمانی خود را جشن گرفت. اختلاف یوونتوس با تیم دوم جدول، آاس رم، ۱۷ امتیاز بود!

یوونتوس در فصل ۲۰۱۸ بعد از ۲۴هفته، ۲۱برد و ۳تساوی کسب کرده و ۶۶امتیازی است. این در حالی است که آلگری در گفت و گویی با اسکای اسپورت ایتالیا اذعان کرده که برای کسب قهرمانی در این فصل، ۹۰امتیاز هم کافی است.

یوونتوس در سرتاسر فصل ۲۰۱۸، به غیر از هفته اول صدرنشین سری آ بوده و می‌تواند هشتمین قهرمانی متوالی را با صدرنشینی ۳۷هفته ای جشن بگیرد. این در حالی است که یوونتوس آنتونیو کونته در فصل رکوردشکن ۲۰۱۳، تا هفته سیزدهم رنگ صدر جدول را ندید و رده نخست در این ۱۲هفته به ناپولی (۳هفته) و رم (۹هفته) تعلق داشت.

نود

     
آی اسپورت
2019-02-17 15:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر