فهرست
دکه آنلاین: استفاده از عکس آرشیوی!
دکه آنلاین: استفاده از عکس آرشیوی!

دکه آنلاین: استفاده از عکس آرشیوی!

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی به ماجرای اجبار تیم های عربستانی برای بازی در خاک ایران اختصاص دارد. یک تیم چینی مشتری جدید مهدی طارمی است. مجتبی جباری هم در روز کتابگردی گفته بعد از مدتها چند تا آدم اهل مطالعه دیده. احتمال حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا تیتر دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 4 آذر
خبر ورزشی 4 آذر

روزنامه گل با انتشار عکسی از مهدوی کیا در کنار مهتاب کرامتی از قول کیا نوشته که برای حضور در پرسپولیس با او صحبتی نشده. محسن فروزان دروازه بان پارس جنوبی بازی امروز تیمش با پرسپولیس را جنگ او با قرمزها دانسته. جابر انصاری هم گفته فشار روحی روانی روی مهاجمان استقلال زیاد است.

 

روزنامه گل 4 آذر
روزنامه گل 4 آذر

پیروزی با انتشار عکسی از خوشحالی بازیکنان پرسپولیس به بازی امروز این تیم مقابل پارس جنوبی اشاره کرده و نوشته بعد از بازی امروز صدر جدول به پرسپولیس می رسد. مهدوی کیا به این روزنامه هم گفته که برنامه ای برای حضور در هیات مدیره پرسپولیس ندارد. قرار گرفتن نام برانکو در فهرست گزینه های سرمربیگری تیم ملی ازبکستان تیتر دیگر این روزنامه است.

 

پیروزی 4 آذر
پیروزی 4 آذر

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از تیم ملی فوتسال بانوان، تیتر جالب لطفا از عکس آرشیوی استفاده کنید، را روی جلد برده و نوشته به جز تماشاگرانی که بازی دوستانه تیم ملی مقابل ایتالیا را دیدند بقیه از دیدن بازی فرشته کریمی و همبازیانش محروم بودند.

همشهری ورزشی 4 آذر
همشهری ورزشی 4 آذر

 

     
آی اسپورت
2017-11-25 09:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر