فهرست
تنها خارجی پرسپولیس و قهرمانی: افتخار می‌کنم
تنها خارجی پرسپولیس و قهرمانی: افتخار می‌کنم

تنها خارجی پرسپولیس و قهرمانی: افتخار می‌کنم

آی اسپورت - بوژیدار رادوشویچ که در طول فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران چندین بار درون دروازه پرسپولیس ایستاد و اتفاقاً عملکرد قابل قبولی را از خود ارائه داد، با این تیم قهرمان لیگ برتر ایران شد. او در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های کشورش احساسات خود بابت این قهرمانی را بروز داد.

رادو در گفت‌وکو با سایت «دالماتینسکی» کرواسی، درباره قهرمانی شاگردان برانکو ایوانکوویچ گفت: «پرسپولیس پس از ۹ سال قهرمان ایران شد. ما این قهرمانی را به هواداران‌مان تقدیم کردیم که ۱۰۰ هزار نفر از آنها برای جشن قهرمانی به ورزشگاه آزادی آمده بودند. جو ورزشگاه فوق‌العاده بود و تعداد زیادی از هواداران هم بیرون ورزشگاه ماندند. آنها دلیل فوق‌العاده‌ای برای جشن و شادی داشتند و افتخار می‌کنم که من تنها عضو خارجی این تیم در این قهرمانی بودم.»

دروازه‌بان کروات سرخپوشان با اشاره به نقش پررنگ برانکو و دستیارانش در این قهرمانی گفت: «این موفقیت حاصل کار فوق‌العاده کادر فنی پرسپولیس است که ایوانکوویچ آن را رهبری می‌کند. امیدوارم فصل آینده هم بتوانیم داستان قهرمانی‌مان را تکرار کنیم و این فصل را هم به بهترین شکل ممکن به پایان ببریم.»

۷۳    
آی اسپورت
2017-04-21 12:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر