فهرست
سیتیزن‌ها رسماً فرجام‌خواهی کردند
سیتیزن‌ها رسماً فرجام‌خواهی کردند

سیتیزن‌ها رسماً فرجام‌خواهی کردند

آی اسپورت - باشگاه منچسترسیتی رسماً درخواست فرجام‌خواهی خود به حکمی که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اخیراً صادر کرد و این باشگاه انگلیسی را به خاطر نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا از حضور در دوره بعدی مسابقات اروپایی محروم کرد، تسلیم دادگاه حکمیت ورزش (CAS) کرد. CAS اعلام کرده نمی‌تواند زمان صدرو رأی خود را مشخص کند.

اتحادیه فوتبال اروپا در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) به طور رسمی اعلام کرد باشگاه منچسترسیتی به دلیل نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا و به اتهام سندسازی و اعلام غیرواقعی رقم درآمدهایش برای توجیه خرید‌های نجومی بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ به مدت دو سال از حضور در مسابقات اروپایی محروم است. یوفا همچنین این باشگاه انگلیسی را ۳۰ میلیون یورو جریمه نقدی کرد.

پیش از این نشریه انگلیسی «اتلتیک» گزارش داد، یکی از اعضای باشگاه منچسترسیتی مدعی شده که باشگاه‌های بزرگ اسپانیایی و آلمانی، در کنار باشگاه‌های انگلیسی، با فشار به یوفا خواهان محرومیت آبی‌پوشان شهر منچستر شده‌اند. ظاهراً پاری‌سن‌ژرمن هم جزو این گروه بوده که یوفا را تحت‌فشار قرار داده، این در حالی است که خود این باشگاه فرانسوی هم به اتهام نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی زیر ذره‌بین است.

 

 

     
آی اسپورت
2020-02-26 15:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر