فهرست
کریس رونالدو ثروتمندترین بازیکن فوتبال جهان
کریس رونالدو ثروتمندترین بازیکن فوتبال جهان

کریس رونالدو ثروتمندترین بازیکن فوتبال جهان

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو با 152 میلیون پوند دارایی، ثروتمندترین فوتبالیست‌ جهان در فهرست منتشرشده سایت گل نام گرفت. این مبلغ هفت میلیون پوند بیشتر از نزدیکترین رقیب او در سال‌های اخیر یعنی لیونل مسی است.

در سال گذشته میلادی، رونالدو با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و توپ طلا را نیز به دست آورد که این باعث شکاف عمیق میان ثروت او و ستاره بارسلونا و آرژانتین شد.

بر اساس فهرست ثروتمند‌ترین فوتبالیست‌های جهان از نگاه سایت گل، رونالدو و مسی اختلاف بسیار زیادی نسبت به بقیه بازیکنانی که در حال حاضر فوتبال بازی می کنند، دارند. ثروت آنها شامل درآمدهای تبلیغاتی، دستمزد و پاداش می شود.

نفر سوم در این فهرست نیمار با 97.9میلیون پوند است.

زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم سوئدی پاری‌سن‌ژرمن با 76.1 میلیون پوند و وین رونی مهاجم تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد با 74.6 میلیون پوند در رده‌های بعدی هستند.

کاکا، ستاره برزیلی، که قرار است فوتبال خود را در اورلاندوسیتی در لیگ فوتبال آمریکا شروع کند، با 69.6 میلیون پوند در رده ششم است و بعد از او ساموئل اتوئو (63.1 میلیون پوند)، رائول( 61.6 میلیون پوند) و رونالدینیو(60.2 میلیون پوند) نفرات بعدی هستند. نفر دهم هم فرانک لمپارد است که در پایان این فصل منچسترسیتی را به مقصد نیویورک سیتی ترک می کند، ثروت او 58 میلیون پوند است.

     
آی اسپورت
2015-03-05 21:34:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر