فهرست
نکته روز: گریزمان - ال نینیو ؛ اوج هماهنگی در همه چیز!
نکته روز: گریزمان - ال نینیو ؛ اوج هماهنگی در همه چیز!

نکته روز: گریزمان - ال نینیو ؛ اوج هماهنگی در همه چیز!

آی‌اسپورت- هر بار که آنتوان گریزمان و فرناندو تورس در کنار یکدیگر بازی می کنند این حس به وجود می آید که رابطه خیلی خاصی میانشان برقرار است. این فرانسوی و آن مادریدی یکدیگر را درک می کنند و خیلی عادی مکمل همدیگر هستند و البته هیچ رقابتی‌ بین‌شان وجود ندارد. البته دلیل آنکه این دو در زمین یکدیگر را راحت پیدا می کنند و نسبت به هم امواج مثبت دارند، این است که بیرون زمین و شرایط مسابقه نیز چنین تعاملی بین آنها برقرار است.

این داستان به بازگشت مهاجم اسپانیایی به اتلتیکو مادرید در ژانویه بر می گردد که از آن به بعد یکی از بهترین دوستان مهاجم فرانسوی شده؛ یک دوستی واقعی که دلیلش هم حس مشترک خودبخودی است که این دو در زمین و بیرون آن با هم دارند.

تورس اخیرا گریزمان را به آرایشگر خود معرفی کرده. به همین دلیل است که هر دو سلیقه مشترکی برای زدن مو به صورتی خاص و البته جذاب دارند. هر دو در یک منطقه مسکونی در مادرید زندگی می کنند. آنها معمولا با هم به تمرین می روند، گاهی وقت‌ها گریزمان با اتومبیلش تورس را بر می دارد و گاهی بر عکس؛ در حقیقت روزهایی که این دو با یک ماشین به محل تمرین تیم در سرو دل اسپینو می روند، زیاد هستند.

گریزمان وقتی بچه بود و با دوستانش در خیابان‌های «مکُن»(Macon) فوتبال بازی می کرد، بعد از گل ‍زدن ادای تورس را درمی آورد. حالا فوتبال راه این دو را در کنار هم قرار داده و آنها دوستان خوب یکدیگر شده اند. یک خوش شانسی دیگر برای مهاجم سابق سوسیداد این است که تورس بهترین راهنما برای اوست تا خواسته های اتلتیکو را بهتر بفهمد. با وجود ال‌نینیو، مهاجم فرانسوی دوست بهتری نمی تواند داشته باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-05 23:59:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر