فهرست
توضیح یگان ویژه: حضور هانی هماهنگ نشده بود
توضیح یگان ویژه: حضور هانی هماهنگ نشده بود

توضیح یگان ویژه: حضور هانی هماهنگ نشده بود

آی اسپورت - سرهنگ دهقانی از مسئولان یگان ویژه ورزشگاه آزادی درباره حواشی بازی پرسپولیس-پدیده، توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: «پرسپولیسی ها درباره حضور هانی نوروزی چیزی به ما نگفته بودند.»

کسی به ما درباره هانی چیزی نگفته بود

کریم آقا باقری به من گلایه کردند که چرا این اتفاق افتاده است که برای ایشان هم توضیح دادم. اصلا به ما کسی نگفته بود که قرار است هانی نوروزی از این مسیر به جشن اضافه شود. اگر دوستان پرسپولیسی یا حتی همین آقا کریم و محمودخان خوردبین کلامی در این باره با بچه‌های ما هماهنگ می‌کردند، از همان بین دو نیمه ترتیبی داده می شد که هانی جان مثل بچه‌های بازیکنان دیگر پرسپولیس به همراه اعضای تیم روی سکو برود.

ما پرچم کرواسی را نگرفتیم

اصلا بچه های ما در نیروی انتظامی هیچ دخالتی نکردند و نزدیک نشدند. این ماجرا را خود آقای طاهری درباره‌اش با آن بازیکن صحبت کردند و برایش دلایلی داشتند احتمالا. این که هیچ برخوردی از سوی همکاران من نبوده است را با اطمینان کامل درباره‌اش صحبت می‌کنم.

مقصر گم شدن مدال‌ها نیستیم

شلوغی آن زمان هیچ ارتباطی به همکاران ما نداشت. همکاران من تا پایان مراسم اهدای جام روی سکو اجازه ورود هیچ غریبه‌ای را ندادند. حتی لیدرهای پرسپولیس به شدت شاکی بودند اما از هیچ مسیری غیر از تونل مخصوص بازیکنان، غریبه‌ای به آن محوطه نیامد اما وقتی شلوغ شد، ما چند نفری را گرفتیم که ببینیم از کجا آمدند، هر کدام را صدا زدیم، از طرف یکی از بازیکنان آمده بود. دیگر در این شلوغی خودخواسته، ما چه کاری از دست‌مان بر می‌آمد.

  ۵  
آی اسپورت
2017-04-21 15:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
رضا
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۱۰
مثل همیشه کلا هیچ تقصیری تو هیچی ندارن
۱
واقعیت ماجرا
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
مقصر فقط پدر مرحوم نوروزی و عموی هانی بودند که میخاستن حتمن خودشون هم همراه هادی برن روی سکوی قهرمانی. حالا این وسط خیلیها تو رودربایستی افتادن و نمیتونن مستقیما به این موضوع اشاره کنند و اقایان نوروزی رو مقصر کنند . پدر مرحوم وقتی فهمیدن که اجازه به خودش نمیدن بره رو سکو از حضور هانی ممانعت کرد که به این نحو اعتراض کنه . اصل ماجرا همینه
۲ ۱
vahid
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۱۶
پست اخر كمال كاميابي نيا در اينستاگرام صحبت دوستمون رو تاييد ميكنه.
6 & 4
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۹:۱۲
شما خوب هستین جناب سرهنگ، شما گل هستین و در همه موارد عاری از خطا!!! اصلا تقصیر خود ماست که بعضی رفتارها رو می کنیم و احیانا کارمون به کهریزک و بعضی عکس العمل های نیروهای محترم تحت فرمانتون می کشه...
۱
پرسپولیس پرسپولیسه
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۲:۱۹
خوشحالم که تمام جریانات بر علیه نوروزی رو قبول میکنم ::::::::::::: حال من از شما میپرسم؟نمیدونم چرا اینهمه ایرانیا مرده پرستن ... خدایی ... یه سوال میپرسم از همه کارشناسان و هواداران ::: چرا پرسپولیس تو هشت سالی که هادی نوروزی بازیکنش بود یه جامم نگرفت و چرا از وقتی که مرد پرسپولیس به یکباره متحول شده ؟؟؟
من دلیلشو میگم تو این هشت سال بازییکنان بی کیفیتی همتراز با نوروزی از سر کول پرسپولیس بالا میرفتند نظیر علی عسگر ، بهادر عبدی ، آقازمانی و.... نوروزی هشت سال تو چرسچولیس وجداناً چند تا بازی با کیفیت داشته ؟!!!؟ مرده پرستیتون به کنار واقع بینانه جواب بدید .... چرا این بازیکن همیشه و در هر شرایطی باید تو زمین میبود ؟؟؟؟ فقط تو این هشت سال یه بار به قهرمانی نزدیک شدند آونم نیم فصل دوم علی دایی پاشنه آشیل پرسپولیس رو از تیم کنار گذاشت و از تیم بیرون کرد !!! درسته یا نه .... خدا شاهد تو این هشت سال غیر از موج منفی چه چیزی با ورود نوروزی به زمین پرسپولیس میشد !!! چرا بعد از مردن گوش به رسانه های ی که نمیدونم برا چی یا احساساتی شدند و یا مجبور به بزرگ کردن نوروزی بسپارید وعاقلانه برخورد نکنید ... رامین رضاییان با این همه تلاش تو جشن پرسپولیس نبود یکی نگفت چرا ... بعد یه بچه که !!!!! خواهشاً فقط احساسی برخورد نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر