فهرست
سوال روز: چطور سوارس در سال 2015 متحول شد؟
سوال روز: چطور سوارس در سال 2015 متحول شد؟

سوال روز: چطور سوارس در سال 2015 متحول شد؟

آی اسپورت – لوئیس سوارس از تعطیلات کریسمس به این طرف تحول فوق‌العاده‌ای داشته و به طور متوسط یک گل در شش بازی آخر بارسلونا به نام خود ثبت کرده. بزرگترین تفاوت زمانی ایجاد شده که مهاجم اروگوئه ای اجازه داده غریزه‌ و شم او کارش را انجام دهد. سوارس دیگر متوقف نمی شود و به کاری که باید فکر نمی کند، خیلی ساده از حس ششم خود استفاده و به آن عمل می کند. شاهد این مدعا اینکه از هفت گل آخرش پنج تا را با اولین ضربه به ثمر رسانده. در مورد تحول بارسلونا در سال 2015 چند سوال دیگر هم مطرح هستند. مارکا با طرح این سوالات به وضعیت کنونی این تیم پرداخته است.

 

آیا ماسچرانو کلید بازی هجومی این تیم است؟بدون شک و این یکی از دلایلی است که لوییس انریکه او را به جلو هدایت کرده. پاس‌های بلند او بخش مهمی از بازی تیم بوده. این در دو گلی که از توپ‍های بلند ریشه گرفت، واضح بود؛ یکی پاسی 40 متری که سوارس را از کنار زمین راه انداخت و دیگری مهاجم اروگوئه‌ای را با دروازه‌بان تک‌به تک کرد.

 

جای بوسکتس بیشتر کجا خالی خواهد بود؟


ماسچرانو خسته است و امتحانش را در خط میانی پس داده اما متیو و بارترا به اندازه این آرژانتینی در قلب دفاع خوب نیستند.

چرا راکیتیچ یک بازی بزرگ دیگر را از روی نیمکت شروع کرد؟


بعد از یک بازی عالی مقابل گرانادا، جایزه این کروات نشستن روی نیمکت در نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا بود، رافینیا در این بازی کار خاصی نکرد.

     
آی اسپورت
2015-03-05 23:50:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر