فهرست
هارت: کمپانی بهتر از گذشته بازخواهد گشت
هارت: کمپانی بهتر از گذشته بازخواهد گشت

هارت: کمپانی بهتر از گذشته بازخواهد گشت

 

آی اسپورت- ونسان کمپانی در دیدار چهارشنبه منچستر سیتی برابر لسترسیتی در لیگ برتر، روی نیمکت نشست و مانوئل پیگرینی بعد از مسابقه مدعی شد که دلیل بازی نکردن او نگه داشتن مدافع بلژیکی بازی های لیگ قهرمانان بود. درحالیکه تقریبا برهیچکس پوشیده نیست که دلیل این نیمکت نشینی عملکرد ضعیف کمپانی در شکست سیتی برابر لیورپول و بارسلونا در روزهای اخیر بود.

پیگرینی زمان مشخصی برای بازگشت او به میادین تعیین نکرده و جو هارت، که خودش هم چندین بار چنین بلایی سرش آمده و مورد خشم پیگرینی قرار گرفته و جایش را درون دروازه سیتی به  ویلی کابایرو داده، اعتقاد دارد ونسان این دوران را به زودتی پشت سر خواهد گذاشت.

هارت گفت:\" وینی مثل همه ما درک می کند که مربی تیم گاهی اوقات دست به تغییرات درترکیب تیم می زند. هیچ کس قرار نیست در همه بازی های فصل حضور داشته باشد. من این تجربه را داشته ام. مطمئنم او به عنوان یکی از بهترین مدافعان حال حاضر دنیا، به زودی با بازوبند کاپیتانی و قدرتمندتر و بهتر از قبل به میدان بازخواهد گشت. من در این شرایطبوده ام. باید تلاش کرد و از این فرصت بهترین استفاده را برد و دوست دارم این طور فکر کنم که من هم چنین کاری کرده ام.\"

     
آی اسپورت
2015-03-06 11:15:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر