فهرست
نژادفلاح: درخشان تا آخر فصل سرمربی پرسپولیس می ماند
نژادفلاح: درخشان تا آخر فصل سرمربی پرسپولیس می ماند

نژادفلاح: درخشان تا آخر فصل سرمربی پرسپولیس می ماند

آی اسپورت- محمدحسین نژادفلاح، قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس صبح امروز در برنامه ورزش و مردم به بهرام شفیع گفت: خوشبختانه با عملکرد خوب بازیکنان و کادر فنی نمایش خوبی را در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم ما هم از عملکرد کادر فنی حمایت کردیم و بچه‌ها هم پاسخ خوبی به اعتماد ما دادند. تمام حاشیه‌ها از تیم دور شده و کادر فنی هم مشکلی ندارد باید تلاش کنیم این حاشیه‌ها دوباره به متن برنگردد.

 آیا درخشان و همکارانش تا آخر فصل به کارشان ادامه خواهند داد یا نه: با تمام وجود از کادر فنی حمایت می‌کنیم و درخشان هم تا آخر فصل خواهد ماند. بازیکنان خوبی هم داریم و نگران نیستیم. امیدوارم این پیروزی‌های پی‌درپی ادامه داشته باشد.

 درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ برای تعویق دیدار: از مسئولان سازمان لیگ خواهش می‌کنم بازی پرسپولیس را به تعویق بیندازند. خود ما هم فکر نمی‌کردیم با این نتایج در لیگ قهرمانان به پیروزی برسیم امیدواریم این نتایج در دیدار مقابل النصر هم تکرار شود اما بازی‌های فشرده‌ای در لیگ داریم. ابتدا باید با تراکتورسازی بازی کنیم و سپس به مصاف نفت مسجدسلیمان برویم بلافاصله بعد از آن هم باید برای دیدار با النصر به عربستان برویم که این شرایط واقعاً تیم را خسته می‌کند. البته مسئولان سازمان لیگ قول‌هایی داده‌اند. در این زمینه بحث پرسپولیس مطرح نیست بلکه بحث ملی است باید این موضوع را ثابت کنند چرا که از نظر مالی مشکلاتی را داریم اما حداقل مسئولان سازمان لیگ اینجا کمک کنند تا پرسپولیس به عنوان نماینده ایران موفق باشد چرا که اگر مقابل النصر به پیروزی برسیم صعودمان قطعی خواهد شد.


     
آی اسپورت
2015-03-06 18:00:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر