فهرست
ایران-روسیه بدون پرسپولیسی‌ها؟
ایران-روسیه بدون پرسپولیسی‌ها؟

ایران-روسیه بدون پرسپولیسی‌ها؟

آی اسپورت- تیم ملی در مهرماه دو بازی مهم در برنامه خود دارد. ملی پوشان ایران از پنجم مهرماه (27 سپتامبر) به منظور انجام دو دیدار تدارکاتی وارد اردوی آماده سازی می‌شوند. اولین بازی دوستانه ایران روز پنج شنبه 13 مهرماه (5 اکتبر) مقابل توگو خواهد بود که محل  برگزاری این دیدار متعاقبا اعلام می‌شود.

دیدار دوم تیم ملی فوتبال ایران مقابل روسیه برگزار می‌شود.  بازی با این تیم به عنوان میزبان جام جهانی از قبل اعلام شده بود. طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، ملی پوشان روز سه شنبه 18 مهرماه (10 اکتبر) از ساعت 19 به وقت محلی در شهر کازان به مصاف روسیه می‌روند.

این در حالی است که پرسپولیس روز سه شنبه  4 مهر (26 سپتامبر) در ورزشگاه محمدبن زاید امارات به مصاف الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌رود. دیدار برگشت هم روز سه شنبه 25 مهر (17 اکتبر) برگزار خواهد شد. با این حساب حضور پرسپولیسی‌ها در اردوی تیم ملی و شرکت در هر دو بازی مقابل توگو و روسیه به نظر مستقیم کارلوس کی‌روش ربط دارد. اگر او تصمیم بگیرد سرخپوشان را دعوت کند، دست برانکو ایوانکویچ بسته خواهد شد زیرا فاصله بین دو بازی رفت و برگشت مقابل الهلال عربستان برای سرخپوشان، دوران حیاتی جهت صعود به فینال است و او می‌خواهد از همه شاگردانش در تمرینات سود ببرد.  

بازی با روسیه هم برای تیم ملی از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است زیرا به کادرفنی پرتغالی تیم ملی این فرصت را می‌دهد تا تاکتیک‌های مدنظرشان را با تیم اصلی و مقابل یک تیم اروپایی مرور کنند. برنامه ریزی برای قطعی شدن این بازی، دردسرهای زیادی را برای کارلوس کی‌روش و فدراسیون درست کرد و قطعا عدم حضور بازیکنان پرسپولیس در این بازی می‌تواند به ترکیب تیم ملی آسیب برساند. بنابراین تنها یک راه باقی می‌ماند؛ اینکه برانکو و کی‌روش دور یک میز بنشینند و به توافق کامل در این مورد برسند.

۸ ۵  
آی اسپورت
2017-09-13 13:13:00
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
از بین سیدجلال و انصاری یک نفر بمونه بقیه مهم نیستند. 18 مهر بازی با روسیه هست، 20 مهر با استقلال خوزستان خوزستان اگه انصاری را سیدجلال باشند میتونیم بدون ملی پوشان با استقلال خوزستان بازی کنیم و 25 مهر هم با الهلال بازی کنیم.
۹
Ashkanred
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۱
اتوبوس پارک کردن که تاکتیک نمی خواد . فقط دست فرمون خوب می خواد که کیروش داره
بابک
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۱۲
دیگه میخوان برای روزهای فیفا هم بازیکن ندن؟
۲ ۱
F.D
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
فیفا دی طبق تقویم فیفا از دوم تا دهم اکتبر هست و نه یک ماه!!
اگر اونجوری بود میگفتن Fifa Month !!!

http://www.fifa.com/calendar/index.html
۲
امید
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
این وسط بازی های لیگ کجای دلمون بزاریم نتیجه لیگ چیزی جز تیم ملی و داشتن نمایندگانی ارزشمند در اسیا است،لیاقت فدراسیون حضور تیم هایی مثل نفت تراکتور است که یک ملی پوشم نداره از کل استقلالم فقط سه تا هافبک دفاعی داره که انها هم بدون هافک دفاعی داغون میشن،فوتبالی که همه کارش سیاسی و سپاهی و... باشه نتیجه اش مثل عزیزمحمدی و رویانیان چندسال بعد مشخص میشه افسوس و دوصد افسوس
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر