فهرست
عابدینی در آستانه تراکتور-پرسپولیس: بازی یکشنبه برای ما مهم‌تر است
عابدینی در آستانه تراکتور-پرسپولیس: بازی یکشنبه برای ما مهم‌تر است

عابدینی در آستانه تراکتور-پرسپولیس: بازی یکشنبه برای ما مهم‌تر است

آی اسپورت- فردین عابدینی در رابطه با پیروزی تراکتورسازی در دومین دیدار این تیم در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار خوبی را از سوی دو تیم مشاهده کردیم. بازیکنان ما با تمرکز کافی وارد این مسابقه شدند و در سایه حمایت پرشور هواداران بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. خدا را شکر که 3 امتیاز این مسابقه را کسب کردیم.


او در رابطه با عملکرد خوبش که منجر به گل تراکتورسازی شد،گفت: در این صحنه کار اصلی را من نکردم بلکه همه بازیکنان زحمت کشیدند و روی پیروزی تیم تأثیر داشتند. حرکتی که کردم با پاسم همراه شد که خوشبختانه فرشاد احمدزاده خیلی خوب خودش را به موقعیت رساند و توانست گل تیم را به ثمر برساند. در بازی مقابل الاهلی امارات همه چیز خوب بود؛ واقعا جای خوشحالی داشت که هواداران پس از مدت‌ها به ورزشگاه آمدند و خیلی پرشور تیم را مورد حمایت قرار دادند. خوشبختانه ما هم بسیار خوب بازی کردیم و توانستیم 3 امتیاز را به دست آوریم.


عابدینی در رابطه با دیدار هفته بیست و دوم تیمش در لیگ برتر مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس هم همانند ما بازی‌های فشرده‌ای را پشت سر می‌گذارد. آنها در 2 بازی اخیر خود دو پیروزی شیرین به دست آوردند و از لحاظ روحی در شرایط خوبی به سر می‌برند. این مسابقه برایمان نسبت به پرسپولیس اهمیت بیشتری دارد چرا که ما یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم به همین خاطر تمام تمرکزمان را معطوف به این مسابقه کردیم تا بتوانیم در آن به پیروزی برسیم.

مدافع تراکتورسازی در رابطه با اینکه اولویت تیمش مسابقات لیگ برتر است یا لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ما در هر عرصه‌ای که حضور داریم می‌خواهیم به موفقیت برسیم، تنهاترین و اصلی‌ترین هدفمان خوشحالی دل هواداران است و برای رسیدن به آن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم. بازیکنان ما از جان مایه می‌گذارند تا تراکتورسازی در هر 2 جام عملکرد خوبی داشته باشد.

وی در پایان گفت: بازی حساس و سختی مقابل پرسپولیس داریم، امیدوارم هواداران ما را تنها نگذارند و در دیدار روز یکشنبه کنار یکدیگر پیروزی خوبی به دست آوریم.


     
آی اسپورت
2015-03-06 18:06:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر