فهرست
دفاع ونگر از اوزیل دربرابر انتقادهای اسکولز
دفاع ونگر از اوزیل دربرابر انتقادهای اسکولز

دفاع ونگر از اوزیل دربرابر انتقادهای اسکولز


آی اسپورت - آرسن ونگر پیش از بازی این هفته تیمش با منچستریونایتد در جام حذفی انگلیس امروز با خبرنگاران حرف زده و در مورد شرایط آرسنال توضیح داد. او در رابطه با بازی مهم تیمها در اولدترافورد گفت:\" ما با اعتماد به نفس کامل به منچستر می رویم و برای صعود بازی می کنیم و سعی می کنیم هرچه درتوان داریم برای پیروز شدن در این بازی به کار گیریم.\"
او در مورد نتایج نه چندان خوب اخیر تیمش در منچستر گفت:\" من به تاریخچه بازی های تیمها اعتقادی ندارم. در حال حاضر ما در بازی های خارج از خانه خیلی خوب کار می کنیم و این به نفع ما خواهد بود.\"

ونگردر مورد انتقاد اخیر پل اسکولز از مسوت اوزیل اینگونه توضیح داد:\" این انتقاد عادلانه نیست. بازیکنی مثل اسکولز خودش دوست داشت با اوزیل هم بازی باشد. کیفیت بازی اوزیل ستودنی است و او خیلی بیشتر از آنچه سبک بازی اش نشان می دهد، تلاش می کند و کار می کند.\"

بازگشت ولبک به اولدترافورد برای اولین بار هم یکی دیگر از سوالات خبرنگاران بود و ونگرگفت او نقش مهمی در تیمش دارد. مربی فرانسوی در مورد شچسنی که در لیگ نیمکت نشین شده گفت:\" او در اولدترافورد بازی خواهد کرد.البته به دلیل بیماری امروز استراحت می کند ولی دوشنبه برای تیم بازی می کند.

     
آی اسپورت
2015-03-06 14:25:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر