فهرست
طارمی دعوت به تیم‌ملی را تایید کرد: به فدراسیون پاسپورت دادم
طارمی دعوت به تیم‌ملی را تایید کرد: به فدراسیون پاسپورت دادم

طارمی دعوت به تیم‌ملی را تایید کرد: به فدراسیون پاسپورت دادم

آی اسپورت- مهدی طارمی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل بنیادکار گفت: نیمه اول، بازی متعادل بود و ما در این شرایط به گل رسیدیم. بعد از گل نوری فشار بنیادکار بسیار زیاد شد که طبیعی بود اما خوشحالم که توانستیم از آن فشار با 3 امتیاز خارج شویم.

 صحنه پنالتی که مدافع بنیادکار روی او مرتکب شد: خطای بازیکن بنیادکار روی من صددرصد پنالتی بود، ضمن اینکه داور یک پنالتی محرز دیگر روی عالیشاه را نگرفت. فکر می‌کنم داور «رویش» نشد 2 پنالتی پشت سر هم برای ما بگیرد.

 تأثیرگذاری‌اش در بازی‌های گذشته پرسپولیس:‌ فکر نمی‌کنم کار خاصی انجام داده باشم. من مهاجم پرسپولیس هستم و گل‌زدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن برای پرسپولیس وظیفه‌ام است.

 بازی 26 فروردین پرسپولیس مقابل النصر عربستان: بازی سختی در عربستان داریم و اگر این تیم را شکست دهیم صددرصد از گروه‌مان صعود می‌کنیم. می‌خواهیم هر طور که شده این کار را انجام دهیم تا اقتدار خودمان را در آسیا ثابت کنیم.

مصدومیت در بازی پرسپولیس و بنیادکار: از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم که آن هم به خاطر ساعت بد پروازمان به تاشکند بود. ساعت 2 بامداد به تاشکند رسیدیم اما 3،4 ساعت در فرودگاه معطل شدیم و یکی، دو ساعت هم در هتل ما را اذیت کردند. در این شرایط زمان خواب ما به هم ریخت و در بازی به غیر از من چند بازیکن دیگر هم دچار گرفتگی عضله شدند.

 نتایج دیگر نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا: امیدوارم نفت و فولاد بتوانند در ادامه لیگ قهرمانان آسیا نتایج بهتری بگیرند و این اتفاق هم رخ می‌دهد. تراکتورسازی نیز با پیروزی خانگی مقابل الاهلی شرایط خوبی پیدا کرده و می‌تواند نتایج بهتری بگیرد.

بازی روز یک‌شنبه این تیم مقابل تراکتورسازی: در این شرایط برای برد به تبریز می‌رویم و می‌خواهیم وضعیت خوبمان را در لیگ قهرمانان آسیا در لیگ برتر هم ادامه دهیم.

چند روز پیش گذرنامه خود را تحویل فدراسیون فوتبال داده و احتمال دارد به اردوی اروپای تیم ملی دعوت شود: واقعاً از این مسئله بسیار خوشحال هستم و از کی‌روش به خاطر اعتمادی که به من کرده تشکر می‌کنم. امیدوارم اگر به تیم ملی دعوت شدم همانند پرسپولیس بازیکن مثمرثمری باشم.

     
آی اسپورت
2015-03-06 18:13:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر